Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Piątek, 24 Listopada 2017r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

Młodzieżowe Mist. Polski Par Klubowych - wyniki wrocławian

Wybierz Sezon:

| 1980 | 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990 |

| 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000 | 2001 |

| 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 |

Sezon 1980 - MMPPK bez udziału zawodników Sparty Wrocław

W latach 1981 - 1982 MMPPK nie rozgrywano!

ELIMINACJE - 08.05.1983r. Ostrów Wlkp.
1. Ostrovia Ostrów Wlkp. 25 pkt.
2. GKM Grudziądz 23 pkt.
3. Unia Tarnów 21+3 pkt.
4. ROW Rybnik 21+2 pkt.
5. Śląsk Świętochłowice 18 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 12 pkt.
7. Sparta Wrocław 3 pkt.
  - Henryk Piekarski 2 (0,1,w,1)
  - Mariusz Florków 1 (1,0,u)
  - Henryk Fiedor ns

ELIMINACJE - 26.04.1984r. Tarnów
1. Włókniarz Częstochowa 21 pkt.
2. Unia Tarnów 20 pkt.
3. Motor Lublin 18 pkt.
4. GKM Grudziądz 17 pkt.
5. Ostrovia Ostrów Wlkp. 15+3 pkt.
6. Śląsk Świętochłowice 15+2 pkt.
7. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Arkadiusz Tanaś 11 (1,2,3,2,2,1)

ELIMINACJE - 18.04.1985r. Częstochowa
1. Włókniarz Częstochowa 28 pkt.
2. Motor Lublin 22 pkt.
3. Unia Tarnów 21 pkt.
4. Start Gniezno 16 pkt.
5. GKM Grudziądz 16 pkt.
6. Ostrovia Ostrów Wlkp. 12 pkt.
7. Sparta Wrocław 8 pkt.
  - Waldemar Korczyński 6 (1,1,3,1,u)
  - Sławomir Gonciarz 0 (u)
  - Mariusz Krzywosz 2 (0,0,2)

ELIMINACJE - 01.06.1986r. Grudziądz
1. Start Gniezno 22 pkt.
2. Włókniarz Częstochowa 17 pkt.
3. GKM Grudziądz 13+3 pkt.
4. Sparta Wrocław 13+2 pkt.
  - Waldemar Korczyński 11+2 (3,2,3,3,0)
  - Sławomir Gonciarz 1 (1,0)
  - Waldemar Gaweł 1 (0,0,1)
5. Śląsk Świętochłowice 13+1 pkt.
6. Motor Lublin 10 pkt.

ELIMINACJE - 22.07.1987r. Lublin
1. Włókniarz Częstochowa 23 pkt.
2. Sparta Wrocław 21 pkt.
  - Sławomir Gonciarz 12 (3,3,1,2,u,3)
  - Waldemar Gaweł 9 (2,2,2,1,2,0)
3. GKM Grudziądz 18 pkt.
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 17+3 pkt.
5. Kolejarz Opole 17+2 pkt.
6. Motor Lublin 17+1 pkt.
7. Śląsk Świętochłowice 10 pkt.

ELIMINACJE - 24.04.1988r. Świętochłowice
1. Motor Lublin 24 pkt.
2. Włókniarz Częstochowa 22 pkt.
3. Start Gniezno 19 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 18+3 pkt.
5. Ostrovia Ostrów Wlkp. 18+2 pkt.
6. GKM Grudziądz 14 pkt.
7. Sparta Wrocław 10 pkt.
  - Waldemar Gaweł 1 (0,0,1)
  - Jacek Rykier 8 (1,1,1,2,1,2)
  - Piotr Polowczyk 1 (0,0,1)

ELIMINACJE - 18.04.1989r. Wrocław
1. Stal Rzeszów 20 pkt.
2. Unia Tarnów 19 pkt.
3. Sparta Wrocław 16 pkt.
  - Zbigniew Lech 9 (3,3,1,w,2)
  - Arkadiusz Kupijaj 1 (1)
  - Krzysztof Jankowski 6 (2,0,3,1)
4. Unia Leszno 16 pkt.
5. Kolejarz Opole 9 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 6 pkt.

ELIMINACJE - 11.05.1990r. Gniezno
1. Start Gniezno 23 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 16 pkt.
3. Unia Leszno 15 pkt.
4. Kolejarz Opole 12 pkt.
5. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Waldemar Szuba 3 (3,t,0,0,0)
  - Zbigniew Lech 8 (d,2,3,3)
  - Dariusz Hełmecki 0 (u)
6. Ostrovia Ostrów Wlkp. 10 pkt.

ELIMINACJE - 10.07.1991r. Rybnik
1. Apator Toruń 20 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 18 pkt.
3. Sparta Wrocław 16 pkt.
  - Zbigniew Lech 9 (2,2,3,d,2)
  - Krzysztof Jankowski 0 (0)
  - Waldemar Szuba 7 (1,2,3,1)
4. ROW Rybnik 15 pkt.
5. Śląsk Świętochłowice 12 pkt.
6. Kolejarz Opole 9 pkt.

ELIMINACJE - 09.09.1992r. Ostrów Wlkp.
1. Stal Gorzów Wlkp. 26 pkt.
2. Iskra Ostrów Wlkp. 23 pkt.
3. Unia Leszno 19 pkt.
4. ROW Rybnik 18 pkt.
5. Sparta Wrocław 17 pkt.
  - Piotr Baron 9 (1,2,2,1,3,u)
  - Waldemar Szuba 6 (2,3,0,0,1)
  - Krzysztof Zieliński 2 (2)
6. Polonia Bydgoszcz 16 pkt.
7. Włókniarz Częstochowa 6 pkt.

ELIMINACJE - 13.07.1993r. Świętochłowice
1. Falubaz Zielona Góra 25 pkt.
2. Sparta Wrocław 24+3 pkt.
  - Piotr Baron 17+3 (3,3,3,3,2,3)
  - Krzysztof Zieliński 7 (1,2,2,2,0,0)
  - Ryszard Jasik ns
3. Stal Gorzów 24+2 pkt.
4. Unia Leszno 22 pkt.
5. Śląsk Świętochłowice 10 pkt.
6. Kolejarz Opole 10 pkt.
7. Iskra Ostrów Wlkp. 10 pkt.

FINAŁ - 10.08.1993r. Rybnik
1. Apator Toruń 23 pkt.
2. Stal Rzeszów 21+3 pkt.
3. ROW Rybnik 21+2 pkt.
4. Falubaz Zielona Góra 20 pkt.
5. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Piotr Baron 15 (3,3,d,3,3,3)
  - Krzysztof Zieliński 3 (0,0,1,0,2,0)
  - Ryszard Jasik ns
6. Wybrzeże Gdańsk 12 pkt.
7. Włókniarz Częstochowa 9 pkt.

ELIMINACJE - 21.04.1994r. Kraków
1. Unia Tarnów 23 pkt.
2. Stal Rzeszów 15 pkt.
3. KKŻ Krosno 18 pkt.
4. Sparta Wrocław 15 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 2 (2,0,0,w,0)
  - Waldemar Szuba 13 (3,3,3,3,1)
5. Śląsk Świętochłowice 9 pkt.
6. Wanda Kraków 9 pkt.

ELIMINACJE - 18.05.1995r. Tarnów
1. Unia Tarnów 27 pkt.
2. Motor Lublin 26 pkt.
3. Sparta Wrocław 22 pkt.
  - Piotr Baron 7 (0,2,0,1,2,2)
  - Piotr Protasiewicz 15 (3,3,3,u,3,3)
  - Bartłomiej Bardecki ns
4. Start Gniezno 16 pkt.
5. KKŻ Krosno 14 pkt.
6. JAG Łódź 13 pkt.
7. RKM Rybnik 8 pkt.

ELIMINACJE - 30.05.1996r. Gdańsk
1. Polonia Piła 22 pkt.
2. WTS Wrocław 19+3 pkt.
  - Piotr Protasiewicz 14+3 (3,3,2,3,3)
  - Rafał Haj 5 (1,2,0,0,2)
  - Adrian Górecki ns
3. Stal Gorzów Wlkp. 19+2 pkt.
4. Wybrzeże Gdańsk 12 pkt.
5. Motor Lublin 12 pkt.
6. Śląsk Świętochłowice 6 pkt.

FINAŁ - 20.06.1996r. Leszno
1. Unia Leszno 29 pkt.
2. Polonia Piła 22 pkt.
3. Włókniarz Częstochowa 21 pkt.
4. RKM Rybnik 20 pkt.
5. Stal Rzeszów 14 pkt.
6. Apator Toruń 11 pkt.
7. WTS Wrocław 10 pkt.
  - Piotr Protasiewicz 6 (d,2,2,2,u)
  - Rafał Haj 4 (1,2,0,0,1,d)
  - Bartłomiej Bardecki 0 (u)

ELIMINACJE - 24.04.1997r. Wrocław
1. Unia Leszno 25 pkt.
2. GKM Grudziądz 23 pkt.
3. ZKŻ Zielona Góra 22 pkt.
4. WTS Wrocław 20 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 15 (3,2,2,3,3,2)
  - Krzysztof Świder 5 (1,0,0,1,2,1)
  - Marcin Łasisz ns
5. Apator Toruń 14 pkt.
6. Wanda Kraków 12 pkt.
7. Motor Lublin 10 pkt.

ELIMINACJE - 03.06.1998r. Gdańsk
1. WTS Wrocław 23 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 18 (3,3,3,3,3,3)
  - Rafał Haj 4 (1,1,2,0)
  - Bartosz Stanek 1 (1,u)
2. Start Gniezno 22 pkt.
3. Unia Leszno 21 pkt.
4. Iskra Ostrów Wlkp. 21 pkt.
5. Wybrzeże Gdańsk 17 pkt.
6. Kolejarz Rawicz 12 pkt.
7. Wybrzeże II Gdańsk 7 pkt.

FINAŁ - 19.06.1998r. Piła
1. Polonia Piła 26 pkt.
2. Start Gniezno 22 pkt.
3. WTS Wrocław 19+u pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 13+u (1,2,3,1,3,3)
  - Rafał Haj 6 (0,1,d,3,u,2)
  - Bartosz Stanek ns
4. Stal Rzeszów 19+w pkt.
5. GKM Grudziądz 17 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 11 pkt.
7. Polonia Bydgoszcz 11 pkt.

ELIMINACJE - 10.08.1999r. Ostrów Wlkp.
1. WTS Wrocław 26 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 13 (3,3,2,2,3)
  - Andrzej Zieja 11 (0,0,3,3,3,2)
  - Krzysztof Krawczyk 2 (2)
2. Start Gniezno 24+3 pkt.
3. Iskra Ostrów Wlkp. 24+2 pkt.
4. Polonia Piła 20 pkt.
5. Włókniarz Częstochowa 14 pkt.
6. Apator Toruń 12 pkt.

FINAŁ - 03.09.1999r. Ostrów Wlkp.
1. Iskra Ostrów Wlkp. 24 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 23 pkt.
3. Start Gniezno 21 pkt.
4. WTS Wrocław 20 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 12 (d,3,3,u,3,3)
  - Andrzej Zieja 8 (1,1,2,1,2,1)
  - Piotr Świderski ns
5. Stal Rzeszów 18 pkt.
6. Wybrzeże Gdańsk 14 pkt.
7. Unia Tarnów 7 pkt.

ELIMINACJE - 25.05.2000r. Opole
1. WTS Wrocław 20 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 11 (3,3,2,3)
  - Andrzej Zieja 9 (2,1,1,3,2)
  - Krzysztof Świder 0 (0)
2. TŻ Opole 19 pkt.
3. Unia Leszno 15+3 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 15+2 pkt.
5. Iskra Ostrów Wlkp. 11 pkt.
6. Stal Rzeszów 9 pkt.

FINAŁ - 09.06.2000r. Piła
1. Polonia Piła 26 pkt.
2. Wybrzeże Gdańsk 23 pkt.
3. Apator Toruń 22 pkt.
4. WTS Wrocław 20 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 15 (3,3,2,3,2,2)
  - Andrzej Zieja 5 (1,2,0,1,0,1)
  - Artur Bogińczuk ns
5. Unia Leszno 14 pkt.
6. TŻ Opole 11 pkt.
7. Start Gniezno 9 pkt.

ELIMINACJE - 07.06.2001r. Rzeszów
1. WTS Wrocław 24 pkt.
  - Andrzej Zieja 11 (3,3,2,2,1)
  - Krzysztof Słaboń 13 (2,2,3,3,3)
  - Artur Bogińczuk ns
2. Włókniarz Częstochowa 18 pkt.
3. Stal Rzeszów 17 pkt.
4. Polonia Piła 15 pkt.
5. TŻ Opole 9 pkt.
6. TŻ Lublin 7 pkt.

FINAŁ - 30.06.2001r. Rybnik
1. ZKŻ Zielona Góra 24 pkt.
2. WTS Wrocław 22 pkt.
  - Andrzej Zieja 11 (1,3,2,d,2,3)
  - Krzysztof Słaboń 11 (2,2,1,1,3,2)
  - Artur Bogińczuk ns
3. Polonia Bydgoszcz 21 pkt.
4. RKM Rybnik 19 pkt.
5. Stal Gorzów Wlkp. 18 pkt.
6. Kolejarz Rawicz 12 pkt.
7. Włókniarz Częstochowa 10 pkt.

ELIMINACJE - 18.06.2002r. Świętochłowice
1. Unia Tarnów 21 pkt.
2. WTS Wrocław 19 pkt.
  - Krzysztof Słaboń 13 (3,2,3,2,3)
  - Artur Bogińczuk 6 (2,u,1,1,2)
  - Adrian Płuska ns
3. Włókniarz Częstochowa 15 pkt.
4. Stal Rzeszów 15 pkt.
5. TŻ Opole 8 pkt.
6. Śląsk Świętochłowice 6 pkt.

FINAŁ - 07.07.2002r. Piła
1. Polonia Piła 25 pkt.
2. RKM Rybnik 24 pkt.
3. ZKŻ Zielona Góra 21 pkt.
4. Unia Leszno 19 pkt.
5. WTS Wrocław 17 pkt.
  - Krzysztof Słaboń 12 (1,2,1,3,3,2)
  - Artur Bogińczuk 5 (2,1,0,2,0)
6. Unia Tarnów 14 pkt.
7. Polonia Bydgoszcz 6 pkt.

ELIMINACJE - 20.05.2003r. Tarnów
1. Unia Tarnów 25 pkt.
2. GTŻ Grudziądz 19 pkt.
3. Apator Toruń 17 pkt.
4. Start Gniezno 13 pkt.
5. WTS Wrocław 9 pkt.
  - Artur Bogińczuk 5 (1,3,1,u)
  - Adrian Płuska 4 (0,2,1,0,1)
6. WKM Warszawa 6 pkt.

ELIMINACJE - 11.05.2004r. Opole
1. Unia Leszno 23 pkt.
2. Kolejarz Opole 22 pkt.
3. WTS Wrocław 18 pkt.
  - Piotr Świderski 18 (3,3,3,3,3,3)
4. Kolejarz Rawicz 17 pkt.
5. ZKŻ Zielona Góra 16 pkt.
6. Start Gniezno 16 pkt.
7. RKM Rybnik 14 pkt.

ELIMINACJE - 28.04.2005r. Leszno
1. Unia Leszno 25 pkt.
2. Wybrzeże Gdańsk 17 pkt.
3. KM Ostrów Wlkp. 15 pkt.
4. WTS Wrocław 15 pkt.
  - Ronnie Jamroży 9 (2,1,1,2,3)
  - Mariusz Pacholak 6 (0,0,3,1,2)
5. Kolejarz Opole 11 pkt.
6. TŻ Łódź 6 pkt.

ELIMINACJE - 27.07.2006r. Gniezno
1. Polonia Bydgoszcz 24 pkt.
2. WTS Wrocław 19 pkt.
  - Ronnie Jamroży 12 (3,1,3,2,3)
  - Filip Sitera 7 (2,2,2,0,1)
3. Stal Gorzów 17 pkt.
4. Kolejarz Rawicz 12 pkt.
5. GTŻ Grudziądz 10 pkt.
6. Start Gniezno 7 pkt.

FINAŁ - 29.09.2006r. Tarnów
1. Stal Rzeszów 25 pkt.
2. Polonia Bydgoszcz 24 pkt.
3. WTS Wrocław 21 pkt.
  - Filip Sitera 11+2 (2*,2,2,2*,1,2)
  - Nicolai Klindt 10+1 (3,1*,d,3,3,d)
4. Unia Tarnów 20 pkt.
5. RKM Rybnik 16 pkt.
6. KS Toruń 10 pkt.
7. KM Ostrów Wlkp. 9 pkt.

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS