Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Piątek, 24 Listopada 2017r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - wyniki wrocławian

Wybierz Sezon:

| 1978 | 1979 | 1980 | 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 |

| 1989 | 1990 | 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 |

| 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 |

Sezon 1978 - Finał MDMP bez udziału zawodników Sparty Wrocław

Sezon 1979 - Finał MDMP bez udziału zawodników Sparty Wrocław

Turniej Finałowy nr. 1 - 14.08.1980r. Gniezno
1. Falubaz Zielona Góra 37 pkt.
2. Start Gniezno 31 pkt.
3. Wybrzeze Gdańsk 17 pkt.
4. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Marek Podpora 0 (0,d)
  - Marek Kowalski 4 (d,1,1,2)
  - Henryk Jasek 4 (2,1,0,1)
  - Rafał Andrzejewski 1 (0,1,0)
  - Marek Kałuża 2 (u,2,u)

Turniej Finałowy nr. 2 - 10.09.1980r. Wrocław
1. Falubaz Zielona Góra 35 pkt.
2. Start Gniezno 23+3 pkt.
3. Wybrzeze Gdańsk 23+2 pkt.
4. Sparta Wrocław 14 pkt.
  - Marek Podpora 0 (0,0,u,d)
  - Rafał Andrzejewski 2 (0,0,1,1)
  - Marian Bębas ns
  - Marek Kowalski 5 (d,1,1,3)
  - Marek Kałuża 7 (2,0,2,3)

Turniej Finałowy nr. 3 - 24.09.1980r. Zielona Góra
1. Falubaz Zielona Góra 45 pkt.
2. Wybrzeze Gdańsk 25 pkt.
3. Start Gniezno 15 pkt.
4. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Marek Podpora 2 (0,1,d,1)
  - Rafał Andrzejewski 1 (0,d,1,0)
  - Henryk Fiedor 1 (1,0,0)
  - Marek Kowalski 6 (2,2,2,0)
  - Marek Kałuża 1 (1)

Turniej Finałowy nr. 4 - 09.10.1980r. Gdańsk
1. Falubaz Zielona Góra 37 pkt.
2. Wybrzeze Gdańsk 30 pkt.
3. Sparta Wrocław 21 pkt.
  - Henryk Jasek 9 (1,3,2,3)
  - Marek Podpora 0 (d,0,0)
  - Henryk Fiedor 0 (0,0)
  - Rafał Andrzejewski 7 (2,2,1,2)
  - Marek Kałuża 5 (1,2,2)
4. Wybrzeze II Gdańsk 8 pkt.

Ostateczna kolejność:
1. Falubaz Zielona Góra - 12 pkt.
2. Wybrzeże Gdańsk - 6 pkt.
3. Start Gniezno - 5 pkt.
4. Sparta Wrocław - 1 pkt.

W latach 1981 - 1982 MDMP nie rozgrywano!

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 04.05.1983r. Opole
1. Śląsk Świętochłowice 37 pkt.
2. ROW Rybnik 33 pkt.
3. Kolejarz Opole 15 pkt.
4. Sparta Wrocław 8 pkt.
  - Henryk Piekarski 4 (1,1,2,0)
  - Henryk Fiedor 1 (0,0,0,1)
  - Mariusz Florków 1 (u,0,0,1)
  - Marek Podpora 0 (w)
  - Zbigniew Żuraw 2 (1,0,1)

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 13.07.1983r. Rybnik
1. Śląsk Świętochłowice 35 pkt.
2. ROW Rybnik 27 pkt.
3. Kolejarz Opole 26 pkt.
4. Sparta Wrocław 4 pkt.
  - Mariusz Florków 3 (1,0,2,0)
  - Zbigniew Żuraw 1 (0,0,0,1)

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 11.08.1983r. Świętochłowice
1. Śląsk Świętochłowice 38 pkt.
2. ROW Rybnik 32 pkt.
3. Kolejarz Opole 19 pkt.
4. Sparta Wrocław 5 pkt.
  - Henryk Piekarski 2 (d,d,2,d)
  - Mariusz Florków 0 (0,0,0,0)
  - Henryk Fiedor 0 (0,0,0,0)
  - Zbigniew Żuraw 3 (d,1,1,1)

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 01.09.1983r. Wrocław
1. ROW Rybnik 32 pkt.
2. Kolejarz Opole 28 pkt.
3. Śląsk Świętochłowice 25 pkt.
4. Sparta Wrocław 10 pkt.
  - Henryk Piekarski 6 (3,0,3,w)
  - Henryk Fiedor 1 (1,0,0,0)
  - Zbigniew Żuraw 2 (0,0,1,1)
  - Mariusz Florków 1 (1,d,d,d)

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 2|:
1. Śląsk Świętochłowice - 10 pkt. /awans do finału/
2. ROW Rybnik - 9 pkt.
3. Kolejarz Opole - 6 pkt.
4. Sparta Wrocław - 0 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 23.04.1984r. Opole
1. Kolejarz Opole 31 pkt.
2. ROW Rybnik 25 pkt.
3. Śląsk Świętochłowice 24 pkt.
4. Sparta Wrocław 12 pkt.
  - Zbigniew Żuraw 4 (1,1,0,2)
  - Arkadiusz Tanaś 5 (1,1,1,2)
  - Henryk Fiedor 3 (1,0,2,0)

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 17.05.1984r. Rybnik
1. ROW Rybnik 37 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 28 pkt.
3. Kolejarz Opole 24 pkt.
4. Sparta Wrocław 7 pkt.
  - Waldemar Szczyra 1 (0,1,0)
  - Zbigniew Żuraw 3 (0,1,1,1)
  - Grzegorz Karwat 0 (w,0)
  - Arkadiusz Tanaś 2 (0,1,d,1)
  - Henryk Fiedor 1 (0,1,0)

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 31.05.1984r. Świętochłowice
1. ROW Rybnik 38 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 28 pkt.
3. Kolejarz Opole 24 pkt.
4. Sparta Wrocław 6 pkt.
  - Jarosław Kardaś 0 (w,0,w)
  - Zbigniew Żuraw 2 (1,d,1)
  - Joachim Wranik 3 (1,1,1)
  - Arkadiusz Tanaś 1 (1,0,d)
  - Stanisław Kuczera 0 (0,0,d,0)

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 14.06.1984r. Wrocław
1. ROW Rybnik 37 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 23 pkt.
3. Kolejarz Opole 19 pkt.
4. Sparta Wrocław 16 pkt.
  - Karol Kułtucki 5 (3,1,1)
  - Waldemar Korczyński 1 (d,0,1)
  - Andrzej Tanaś 2 (1,1)
  - Arkadiusz Tanaś 4 (d,3,1,d)
  - Zbigniew Żuraw 4 (d,2,1,1)

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 2|:
1. ROW Rybnik 11 pkt. /awans do finału/
2. Śląsk Świętochłowice 7 pkt.
3. Kolejarz Opole 6 pkt.
4. Sparta Wrocław - 0 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 04.05.1985r. Zielona Góra
1. Stal Gorzów Wlkp. 33 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 27 pkt.
3. Start Gniezno 23 pkt.
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 10 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 13.06.1985r. Gniezno
1. Falubaz Zielona Góra 36 pkt.
2. Start Gniezno 23 pkt.
3. Ostrovia Ostrów Wlkp. 17 pkt.
4. Sparta Wrocław 9 pkt.
  - Mariusz Krzywosz 3 (1,0,1,1)
  - Sławomir Gonciarz 1 (1,0,0,0)
  - Karol Kułtucki 2 (0,2,0,0)
  - Arkadiusz Tanaś 3 (0,1,w,2)
  - Waldemar Korczyński ns

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 20.06.1985r. Ostrów Wlkp.
1. Stal Gorzów Wlkp. 37 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 36 pkt.
3. Ostrovia Ostrów Wlkp. 12 pkt.
4. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Mariusz Krzywosz 1 (0,u,0,1)
  - Arkadiusz Tanaś 3 (0,1,1,1)
  - Sławomir Gonciarz 2 (0,1,1,0)
  - Waldemar Korczyński 5 (1,2,u,2)

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 31.07.1985r. Wrocław
1. Stal Gorzów Wlkp. 33 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 26 pkt.
3. Start Gniezno 19 pkt.
4. Sparta Wrocław 16 pkt.
  - Karol Kułtucki 5 (0,3,1,1)
  - Mariusz Krzywosz 3 (1,2,0,0)
  - Sławomir Gonciarz 1 (1,0,w,d)
  - Marek Glinka 7 (u,3,2,2)

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 08.08.1985r. Gorzów Wlkp.
1. Stal Gorzów Wlkp. 42 pkt.
2. Start Gniezno 27 pkt.
3. Ostrovia Ostrów Wlkp. 16 pkt.
4. Sparta Wrocław 6 pkt.
  - Marek Glinka 5 (2,1,2)
  - Mariusz Krzywosz 1 (1,t,0,0)

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. Stal Gorzów Wlkp. - 12 pkt. /awans do finału/
2. Falubaz Zielona Góra - 9 pkt.
3. Start Gniezno - 6 pkt.
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. - 3 pkt.
5. Sparta Wrocław - 0 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 15.04.1986r. Gniezno
1. Falubaz Zielona Góra 39 pkt.
2. Start Gniezno 32 pkt.
3. Sparta Wrocław 6 pkt.
  - Waldemar Korczyński 5 (1,1,2,1)
  - Mariusz Krzywosz 0 (d,u,u,0)
  - Sławomir Gonciarz 1 (0,0,0,1)
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 3 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 06.05.1986r. Wrocław
1. Falubaz Zielona Góra 35 pkt.
2. Start Gniezno 31 pkt.
3. Sparta Wrocław 12 pkt.
  - Waldemar Gaweł 1 (1,d,d,0)
  - Sławomir Gonciarz 3 (0,1,u,2)
  - Mariusz Krzywosz 2 (1,1,d,0)
  - Waldemar Korczyński 6 (2,2,1,1)
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 4 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 04.06.1986r. Ostrów Wlkp.
1. Falubaz Zielona Góra 44 pkt.
2. Start Gniezno 30 pkt.
3. Sparta Wrocław 8 pkt.
  - Waldemar Korczyński 4 (1,1,1,1)
  - Mariusz Krzywosz 2 (1,0,d,1)
  - Sławomir Gonciarz 2 (u,0,1,1)
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 7 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 24.06.1986r. Zielona Góra
1. Falubaz Zielona Góra 42 pkt.
2. Start Gniezno 19 pkt.
3. Ostrovia Ostrów Wlkp. 8 pkt.
4. Sparta Wrocław ns

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 2|:
1. Falubaz Zielona Góra - 12 pkt. /awans do finału/
2. Start Gniezno - 8 pkt.
3. Sparta Wrocław - 3 pkt.
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 28.04.1987r. Wrocław
1. Falubaz Zielona Góra 42 pkt.
2. Unia Leszno 25 pkt.
3. Kolejarz Opole 16 pkt.
4. Sparta Wrocław 5 pkt.
  - Sławomir Gonciarz 2 (1,1,)
  - Jacek Rykier 2 (1,0,0,1)
  - Wojciech Malinowski 1 (u,0,1,0)

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 05.05.1987r. Zielona Góra
1. Falubaz Zielona Góra 47 pkt.
2. Unia Leszno 25 pkt.
3. Kolejarz Opole 10 pkt.
4. Sparta Wrocław 7 pkt.
  - Sławomir Gonciarz 3 (w,2,1,0)
  - Jacek Rykier 2 (0,1,0,1)
  - Wojciech Malinowski 0 (0,0,0,0)
  - Waldemar Trostowiecki 2 (0,0,1,1)

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 12.05.1987r. Opole
1. Falubaz Zielona Góra 41 pkt.
2. Unia Leszno 25 pkt.
3. Kolejarz Opole 21 pkt.
4. Sparta Wrocław 4 pkt.
  - Sławomir Gonciarz 1 (1,w)
  - Jacek Rykier 2 (0,0,0,2)
  - Wojciech Malinowski 1 (0,0,1,0)

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 28.07.1987r. Leszno
1. Kolejarz Opole 30 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 28 pkt.
3. Unia Leszno 27 pkt.
4. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Sławomir Gonciarz 6 (1,2,2,1)
  - Waldemar Trostowiecki 2 (d,0,1,1)
  - Waldemar Gaweł 3 (3,0,0,0)

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. Falubaz Zielona Góra - 11 pkt. /awans do finału/
2. Unia Leszno - 7 pkt.
3. Kolejarz Opole - 6 pkt.
4. Sparta Wrocław - 0 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 19.04.1988r. Leszno
1. Falubaz Zielona Góra 41 pkt.
2. Unia Leszno 35 pkt.
3. Kolejarz Opole 11 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 5 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 03.05.1988r. Wrocław
1. Unia Leszno 36 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 35 pkt.
3. Kolejarz Opole 13 pkt.
4. Sparta Wrocław 8 pkt.
  - Arkadiusz Kupijaj 5 (1,1,2,1)
  - Wiesław Trostowiecki 1 (0,d,1,0)
  - Paweł Polowczyk 3 (2,0,0,1)

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 05.07.1988r. Świętochłowice
1. Unia Leszno 34 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 27 pkt.
3. Sparta Wrocław 22 pkt.
  - Arkadiusz Kupijaj 4 (0,1,1,2)
  - Wiesław Trostowiecki 3 (2,1,0,0)
  - Zbigniew Lech 9 (3,2,3,1)
  - Krzysztof Jankowski 6 (1,w,3,2)
4. Kolejarz Opole 12 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 25.07.1988r. Zielona Góra
1. Falubaz Zielona Góra 39 pkt.
2. Unia Leszno 19 pkt.
3. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Jacek Rykier 5 (2,1,1,1)
  - Wiesław Trostowiecki 2 (0,2,0)
  - Krzysztof Jankowski 4 (1,2,0,1)
  - Zbigniew Lech 0 (0,0,0)
  - Paweł Polowczyk 0 (0,0)
4. Śląsk Świętochłowice ns

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 01.09.1988r. Opole
1. Falubaz Zielona Góra 38 pkt.
2. Kolejarz Opole 19 pkt.
3. Śląsk Świętochłowice 19 pkt.
4. Sparta Wrocław 17 pkt.
  - Jacek Rykier 7 (2,d,3,2)
  - Wiesław Trostowiecki 3 (d,1,1,1)
  - Zbigniew Lech 6 (3,w,1,2)
  - Krzysztof Jankowski 1 (0,0,0,1)

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. Falubaz Zielona Góra - 11 pkt. /awans do finału/
2. Unia Leszno - 10 pkt.
3. Kolejarz Opole - 3,5 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice - 3,5 pkt.
5. Sparta Wrocław - 2 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 27.04.1989r. Gorzów Wlkp.
1. Stal Gorzów Wlkp. 33 pkt.
2. Unia Leszno 29 pkt.
3. Kolejarz Opole 18 pkt.
4. Sparta Wrocław 14 pkt.
  - Zbigniew Lech 6 (2,2,2,0)
  - Arkadiusz Kupijaj 1 (0,t,1,0)
  - Jacek Rykier 4 (3,1,0,t)
  - Krzysztof Jankowski 3 (0,1,t,2)

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 16.07.1989r. Świętochłowice
1. Unia Leszno 38 pkt.
2. Sparta Wrocław 28 pkt.
  - Arkadiusz Kupijaj 0 (t,t)
  - Krzysztof Jankowski 6 (2,0,3,1)
  - Zbigniew Lech 9 (2,3,2,2)
  - Jacek Rykier 11(2,3,3,3)
  - Zbigniew Kasprzyk 2 (0,2)
3. Stal Gorzów Wlkp. 18 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 12 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 27.07.1989r. Opole
1. Unia Leszno 42 pkt.
2. Kolejarz Opole 23 pkt.
3. Stal Gorzów Wlkp. 22 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 9 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 01.08.1989r. Wrocław
1. Sparta Wrocław 37 pkt.
  - Zbigniew Lech 10 (3,3,3,1)
  - Arkadiusz Kupijaj 9 (3,3,3,u)
  - Krzysztof Jankowski 9 (3,t,3,3)
  - Jacek Rykier 7 (2,3,2,u)
  - Zbigniew Kasprzyk 2 (2)
2. Stal Gorzów Wlkp. 26 pkt.
3. Śląsk Świętochłowice 17 pkt.
4. Kolejarz Opole 12 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 05.09.1989r. Leszno
1. Unia Leszno 38 pkt.
2. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Arkadiusz Kupijaj 8 (3,1,2,2)
  - Zbigniew Kasprzyk 4 (u,2,1,1)
  - Jacek Rykier 8 (2,1,2,3)
3. Kolejarz Opole 11 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. Unia Leszno - 11 pkt. /awans do finału/
2. Sparta Wrocław - 7 pkt.
3. Stal Gorzów Wlkp. - 7 pkt.
4. Kolejarz Opole - 4
5. Śląsk Świętochłowice - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 03.05.1990r. Gorzów Wlkp.
1. Unia Leszno 39 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 33 pkt.
3. Sparta Wrocław 14 pkt.
  - Zbigniew Lech 5 (1,2,1,1)
  - Waldemar Szuba 3 (u,0,1,2)
  - Krzysztof Jankowski 4 (1,1,2,0)
  - Arkadiusz Kupijaj 1 (1,0)
  - Dariusz Hełmecki 1 (1,u)
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 8 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 23.06.1990r. Zielona Góra
1. Unia Leszno 39 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 28 pkt.
3. Stal Gorzów Wlkp. 25 pkt.
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 7 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 15.07.1990r. Wrocław
1. Sparta Wrocław 29 pkt.
  - Krzysztof Jankowski 10 (2,3,2,3)
  - Waldemar Szuba 12 (3,3,3,3)
  - Jacek Rykier 2 (0,1,1)
  - Arkadiusz Kupijaj 3 (1,1,1)
  - Dariusz Hełmecki 2 (2,0)
2. Stal Gorzów Wlkp. 24 pkt.
3. Unia Leszno 22 pkt.
4. Falubaz Zielona Góra 21 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 17.08.1990r. Ostrów Wlkp.
1. Falubaz Zielona Góra 19 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 17 pkt.
3. Ostrovia Ostrów Wlkp. 10 pkt.
4. Sparta Wrocław 1 pkt.
  - Dariusz Hełmecki 0 (0,w)
  - Krzysztof Jankowski 1 (t,1)
  - Jacek Rykier 0 (t,d)
  - Waldemar Szuba 0 (0,w)

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 04.09.1990r. Leszno
1. Unia Leszno 38 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 28 pkt.
3. Sparta Wrocław 19 pkt.
  - Zbigniew Lech 9 (3,3,3,t)
  - Krzysztof Jankowski 3 (1,1,1,t)
  - Dariusz Hełmecki 3 (2,t,1,t)
  - Arkadiusz Kupijaj 4 (1,0,2,1)
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 11 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 3|:
1. Unia Leszno - 10 pkt. /awans do finału/
2. Stal Gorzów Wlkp. - 7 pkt.
3. Falubaz Zielona Góra - 7 pkt.
4. Sparta Wrocław - 5 pkt.
5. Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 14.05.1991r. Wrocław
1. Sparta Wrocław 40 pkt.
  - Zbigniew Lech 11 (3,3,3,2)
  - Krzysztof Zieliński 9 (2,2,3,2)
  - Waldemar Szuba 9 (1,3,2,3)
  - Krzysztof Jankowski 11 (3,3,2,3)
  - Zenon Zakrzewski ns
2. Unia Tarnów 30 pkt.
3. Kolejarz Opole 17 pkt.
4. Włókniarz Częstochowa 7 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 04.06.1991r. Opole
1. Unia Tarnów 36 pkt.
2. Sparta Wrocław 32 pkt.
  - Zbigniew Lech 11 (3,3,3,2)
  - Krzysztof Jankowski 6 (0,2,2,2)
  - Waldemar Szuba 8 (1,2,3,2)
  - Krzysztof Zieliński 7 (1,1,2,3)
  - Dariusz Hełmecki ns
3. Kolejarz Opole 18 pkt.
4. Włókniarz Częstochowa 10 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 23.07.1991r. Częstochowa
1. Unia Tarnów 39 pkt.
2. Sparta Wrocław 28 pkt.
  - Zbigniew Lech 4 (2,u,1,1)
  - Krzysztof Zieliński 4 (1,2,1)
  - Krzysztof Jankowski 10 (3,3,1,3)
  - Waldemar Szuba 9 (2,3,2,2)
  - Zenon Zakrzewski 1 (1)
3. Włókniarz Częstochowa 16 pkt.
4. Kolejarz Opole 9 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 08.08.1991r. Tarnów
1. Unia Tarnów 42 pkt.
2. Sparta Wrocław 30 pkt.
  - Zbigniew Lech 10 (2,2,3,3)
  - Krzysztof Zieliński 5 (2,1,2)
  - Krzysztof Jankowski 5 (d,2,3,u)
  - Waldemar Szuba 8 (2,2,2,2)
  - Maciej Szczekot 2 (u,2)
3. Kolejarz Opole 11 pkt.
4. Włókniarz Częstochowa 10 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 3|:
1. Unia Tarnów - 11 pkt. /awans do finału/
2. Sparta Wrocław - 9 pkt.
3. Kolejarz Opole - 3 pkt.
4. Włókniarz Częstochowa - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 07.05.1992r. Ostrów Wlkp.
1. Unia Leszno 29 pkt.
2. Sparta Wrocław 28 pkt.
  - Zenon Zakrzewski 1 (0,1,0)
  - Waldemar Szuba 8 (3,3,2,u)
  - Krzysztof Zieliński 10 (2,3,2,3)
  - Dariusz Hełmecki 8 (2,1,3,3)
  - Maciej Szczekot 1 (1)
3. Stal Gorzów Wlkp. 24 pkt.
4. Iskra Ostrów Wlkp. 15 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 04.06.1992r. Leszno
1. Unia Leszno 34 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 25 pkt.
3. Sparta Wrocław 21 pkt.
  - Waldemar Szuba 9 (3,d,3,3)
  - Krzysztof Zieliński 9 (2,3,2,2)
  - Ryszard Jasik 1 (w,1,0,0)
  - Zenon Zakrzewski 0 (d,d)
  - Tomasz Kobryń 2 (1,1)
4. Iskra Ostrów Wlkp. 12 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 30.06.1992r. Wrocław
1. Sparta Wrocław 39 pkt.
  - Piotr Baron 12 (3,3,3,3)
  - Dariusz Hełmecki 3 (1,1,1)
  - Krzysztof Zieliński 10 (2,2,3,3)
  - Waldemar Szuba 12 (3,3,3,3)
  - Ryszard Jasik 2 (2)
2. Stal Gorzów Wlkp. 25 pkt.
3. Iskra Ostrów Wlkp. 19 pkt.
4. Unia Leszno 10 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 25.08.1992r. Gorzów Wlkp.
1. Sparta Wrocław 33 pkt.
  - Piotr Baron 11 (3,3,3,2)
  - Waldemar Szuba 8 (3,w,2,3)
  - Krzysztof Zieliński 9 (1,3,2,3)
  - Dariusz Hełmecki 5 (2,0,1,2)
2. Stal Gorzów Wlkp. 30 pkt.
3. Unia Leszno 22 pkt.
4. Iskra Ostrów Wlkp. 9 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 4|:
1. Sparta Wrocław - 9 pkt. /awans do finału/
2. Stal Gorzów Wlkp. - 7 pkt.
3. Unia Leszno - 7 pkt.
4. Iskra Ostrów Wlkp. - 1 pkt.

Turniej Finałowy - 24.09.1992r. Bydgoszcz
1. Apator Toruń 42 pkt.
2. Polonia Bydgoszcz 32 pkt.
3. Sparta Wrocław 24 pkt.
  - Piotr Baron 9 (3,3,2,0,1)
  - Krzysztof Zieliński 7 (0,2,3,1,1)
  - Dariusz Hełmecki 1 (0,t,0,d,1)
  - Waldemar Szuba 7 (2,1,0,3,1)
  - Mirosław Sakowski ns
4. Falubaz Zielona Góra 22 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 01.06.1993r. Wrocław
1. Sparta Wrocław 39 pkt.
  - Piotr Baron 12 (3,3,3,3)
  - Mariusz Sakowski 4 (3,d,1,u)
  - Ryszard Jasik 11 (2,3,3,3)
  - Krzysztof Zieliński 12 (3,3,3,3)
2. Unia Leszno 28 pkt.
3. Kolejarz Opole 10 pkt.
4. ROW Rybnik 5 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 08.07.1993r. Opole
1. Sparta Wrocław 28 pkt.
  - Krzysztof Zieliński 11 (2,3,3,3)
  - Piotr Baron 11 (2,3,3,3)
  - Ryszard Jasik 5 (3,u,0,2)
  - Mariusz Sakowski 1 (t,t,0,1)
2. ROW Rybnik 23 pkt.
3. Unia Leszno 20 pkt.
4. Kolejarz Opole 20 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 20.07.1993r. Leszno
1. Unia Leszno 37 pkt.
2. ROW Rybnik 31 pkt.
3. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Piotr Baron 11 (3,3,3,2)
  - Krzysztof Zieliński 6 (w,1,3,2)
  - Ryszard Jasik 2 (1,d,0,1)
  - Mariusz Sakowski 1 (1,0,0,d)
4. Kolejarz Opole 8 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 26.08.1993r. Rybnik
1. Unia Leszno 35 pkt.
2. Sparta Wrocław 31 pkt.
  - Piotr Baron 11 (3,3,3,2)
  - Krzysztof Zieliński 7 (1,3,1,2)
  - Waldemar Szuba 8 (2,2,1,3)
  - Ryszard Jasik 5 (0,2,2,1)
3. ROW Rybnik 22 pkt.
4. Kolejarz Opole 8 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 4|:
1. Sparta Wrocław - 9 pkt. /awans do finału/
2. Unia Leszno - 8,5 pkt.
3. ROW Rybnik - 5 pkt.
4. Kolejarz Opole - 1,5 pkt.

Turniej Finałowy - 21.09.1993r. Wrocław
1. Unia Tarnów 33 pkt.
2. Apator Toruń 32 pkt.
3. Sparta Wrocław 31 pkt.
  - Piotr Baron 10 (3,2,w,2,3)
  - Waldemar Szuba 8 (0,3,2,1,2)
  - Krzysztof Zieliński 12 (3,2,3,2,2)
  - Ryszard Jasik 1 (1,w,0,w,w)
  - Wiktor Iwański ns
4. Falubaz Zielona Góra 23 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 26.04.1994r. Wrocław
1. Włókniarz Częstochowa 31 pkt.
2. Wanda Kraków 27 pkt.
3. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 7 (w,3,3,1)
  - Waldemar Szuba 11 (2,3,3,3)
4. RKM Rybnik 17 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 07.06.1994r. Świętochłowice
1. Włókniarz Częstochowa 35 pkt.
2. RKM Rybnik 23 pkt.
3. Śląsk Świętochłowice 18 pkt.
4. Sparta Wrocław 10 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 0 (u)
  - Waldemar Szuba 10 (2,3,3,2)

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 05.07.1994r. Kraków
1. Włókniarz Częstochowa 37 pkt.
2. Wanda Kraków 22 pkt.
3. Sparta Wrocław 17 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 6 (t,2,3,1)
  - Rafał Haj 1 (1,u,u,w)
  - Waldemar Szuba 10 (3,2,2,3)
4. Śląsk Świętochłowice 11 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 26.07.1994r. Częstochowa
1. Włókniarz Częstochowa 38 pkt.
2. RKM Rybnik 21 pkt.
3. Wanda Kraków 17 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 14 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 08.09.1994r. Rybnik
1. RKM Rybnik 36 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 20 pkt.
3. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 9 (3,2,2,2)
  - Waldemar Szuba 9 (3,3,3,u)
  - Rafał Haj 0 (0)
4. Wanda Kraków 8 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. Włókniarz Częstochowa - 12 pkt. /awans do finału/
2. RKM Rybnik - 9 pkt.
3. Wanda Kraków - 3 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice - 3 pkt.
5. Sparta Wrocław - 3 pkt.

Sezon 1995 - Eliminacje MDMP bez udziału zawodników Sparty Wrocław

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 21.05.1996r. Częstochowa
1. Włókniarz Częstochowa 47 pkt.
2. Iskra Ostrów Wlkp. 40 pkt.
3. Śląsk Świętochłowice 20 pkt.
4. Wanda Kraków 9 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 04.06.1996r. Świętochłowice
1. Iskra Ostrów Wlkp. 47 pkt.
2. WTS Wrocław 35 pkt.
  - Rafał Haj 9 (2,1,2,2,2)
  - Adrian Górecki 4 (2,1,d,1,w)
  - Artur Jędrzejczyk 7 (1,2,1,1,2)
  - Piotr Protasiewicz 15 (3,3,3,3,3)
3. Śląsk Świętochłowice 27 pkt.
4. Wanda Kraków 3 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 23.07.1996r. Wrocław
1. Włókniarz Częstochowa 41 pkt.
2. WTS Wrocław 37 pkt.
  - Piotr Protasiewicz 14 (3,3,2,3,3)
  - Bartłomiej Bardecki 10 (1,3,3,1,2)
  - Marcin Łasisz 2 (u,d,2)
  - Rafał Haj 10 (3,1,2,3,1)
  - Krzysztof Świder 1 (t,1)
3. Iskra Ostrów Wlkp. 34 pkt.
4. Wanda Kraków 6 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 30.07.1996r. Kraków
1. Włókniarz Częstochowa 60 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 22 pkt.
3. Wanda Kraków 19 pkt.
4. WTS Wrocław 17 pkt.
  - Rafał Haj 5 (w,0,2,1,2)
  - Bartłomiej Bardecki 7 (2,2,1,2,0)
  - Marcin Łasisz 5 (0,0,1,2,2)

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 29.08.1996r. Ostrów Wlkp.
1. Włókniarz Częstochowa 47 pkt.
2. Iskra Ostrów Wlkp. 40 pkt.
3. WTS Wrocław 19 pkt.
  - Bartłomiej Bardecki 7 (2,0,3,1,1)
  - Rafał Haj 8 (2,2,2,u,2)
  - Marcin Łasisz 4 (0,1,1,1,1)
  - Adrian Górecki 0 (0,0,0)
  - Krzysztof Świder 0 (t,0)
4. Śląsk Świętochłowice 10 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 2|:
1. Włókniarz Częstochowa - 12 pkt. /awans do finału/
2. Iskra Ostrów Wlkp. - 8 pkt.
3. WTS Wrocław - 5 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice - 4 pkt.
5. Wanda Kraków - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 06.05.1997r. Wrocław
1. Polonia Piła 46 pkt.
2. WTS Wrocław 40 pkt.
  - Barłomiej Bardecki 12 (3,2,2,2,3)
  - Mariusz Węgrzyk 13 (2,3,3,2,3)
  - Krzysztof Świder 2 (1,u,1,u)
  - Rafał Haj 11 (3,2,3,2,1)
  - Marcin Łasisz 2 (1,1)
3. Polonia Bydgoszcz 21 pkt.
4. OTŻ Opole 12 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 03.06.1997r. Opole
1. Polonia Piła 56 pkt.
2. Wybrzeże Gdańsk 22 pkt.
3. OTŻ Opole 20 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 19 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 03.07.1997r. Bydgoszcz
1. WTS Wrocław 44 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 13 (2,3,3,2,3)
  - Bartłomiej Bardecki 15 (3,3,3,3,3)
  - Krzysztof Świder 6 (1,1,1,3)
  - Rafał Haj 9 (3,1,1,2,2)
  - Andrzej Zieja 1 (1)
2. Wybrzeże Gdańsk 35 pkt.
3. Polonia Bydgoszcz 34 pkt.
4. OTŻ Opole 6 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 29.07.1997r. Piła
1. Polonia Piła 47 pkt.
2. WTS Wrocław 41 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 11 (1,3,3,2,2)
  - Rafał Haj 12 (2,3,1,3,3)
  - Bartłomiej Bardecki 11 (2,2,3,2,2)
  - Krzysztof Świder 1 (1,u)
  - Andrzej Zieja 6 (3,2,1)
3. Wybrzeże Gdańsk 27 pkt.
4. OTŻ Opole 4 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 21.08.1997r. Gdańsk
1. Polonia Piła 48 pkt.
2. Wybrzeże Gdańsk 34 pkt.
3. WTS Wrocław 25 pkt.
  - Rafał Haj 7 (1,2,2,2,u)
  - Mariusz Węgrzyk 4 (2,1,1,w)
  - Bartłomiej Bardecki 7 (0,2,1,2,2)
  - Andrzej Zieja 7 (1,t,t,3,3)
  - Krzysztof Świder ns
4. Polonia Bydgoszcz 8 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 4|:
1. Polonia Piła - 12 pkt. /awans do finału/
2. WTS Wrocław - 8 pkt.
3. Wybrzeże Gdańsk - 7 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz - 2 pkt.
5. OTŻ Opole - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 12.05.1998r. Bydgoszcz
1. GKM Grudziądz 48 pkt.
2. Kolejarz Rawicz 32 pkt.
3. Polonia Bydgoszcz 21 pkt.
4. RKM Rybnik 7 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 29.05.1998r. Grudziądz
1. GKM Grudziądz 46 pkt.
2. WTS Wrocław 34 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 12 (3,2,2,3,2)
  - Bartosz Stanek 9 (2,3,1,1,2)
  - Rafał Haj 5 (1,1,3,u)
  - Krzysztof Świder 6 (3,0,2,1)
  - Artur Bogińczuk 2 (1,1)
3. Polonia Bydgoszcz 23 pkt.
4. Kolejarz Rawicz 13 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 30.06.1998r. Rybnik
1. WTS Wrocław 39 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 13 (3,3,3,2,2)
  - Bartosz Stanek 7 (0,1,3,3)
  - Rafał Haj 11 (1,3,3,2,2)
  - Krzysztof Świder 7 (3,2,1,1,u)
  - Artur Bogińczuk 1 (1)
2. GKM Grudziądz 35 pkt.
3. RKM Rybnik 28 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 16 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 21.07.1998r. Wrocław
1. WTS Wrocław 44 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 12 (w,3,3,3,3)
  - Rafał Haj 12 (3,3,2,2,2)
  - Bartosz Stanek 11 (w,3,3,2,3)
  - Krzysztof Świder 9 (3,2,2,2)
  - Artur Bogińczuk 0 (d)
2. RKM Rybnik 41 pkt.
3. Kolejarz Rawicz 23 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 5 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 13.08.1998r. Rawicz
1. GKM Grudziądz 28 pkt.
2. WTS Wrocław 15 pkt.
  - Mariusz Węgrzyk 0 (d)
  - Rafał Haj 4 (0,2,2)
  - Krzysztof Świder 1 (1,u)
  - Bartosz Stanek 4 (1,1,2)
  - Artur Bogińczuk 6 (1,2,3)
3. RKM Rybnik 14 pkt.
4. Kolejarz Rawicz 11 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. GKM Grudziądz - 11 pkt. /awans do finału/
2. WTS Wrocław - 10 pkt.
3. RKM Rybnik - 4 pkt.
4. Kolejarz Rawicz - 3 pkt.
5. Polonia Bydgoszcz - 2 pkt.

Sezon 1999 - Eliminacje MDMP bez udziału zawodników Sparty Wrocław

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 30.05.2000r. Wrocław
1. WTS Wrocław 46 pkt.
  - Krzysztof Świder 9 (2,2,1,2,2)
  - Andrzej Zieja 12 (3,2,1,3,3)
  - Piotr Świderski 10 (2,3,1,2,2)
  - Mariusz Węgrzyk 15 (3,3,3,3,3)
  - Artur Bogińczuk ns
2. ZKŻ Zielona Góra 37 pkt.
3. Polonia Piła 33 pkt.
4. Gwardia Warszawa 4 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 20.06.2000r. Piła
1. WTS Wrocław 40 pkt.
  - Piotr Świderski 8 (w,2,2,1,3)
  - Mariusz Węgrzyk 14 (2,3,3,3,3)
  - Krzysztof Świder 1 (1,w)
  - Andrzej Zieja 11 (1,2,3,3,2)
  - Artur Bogińczuk 6 (2,1,3)
2. Polonia Piła 33 pkt.
3. Start Gniezno 22 pkt.
4. Gwardia Warszawa 19 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 20.07.2000r. Zielona Góra
1.ZKŻ Zielona Góra 43 pkt.
2. WTS Wrocław 40 pkt.
  - Andrzej Zieja 10 (2,3,3,1,1)
  - Piotr Świderski 9 (3,1,1,2,2)
  - Artur Bogińczuk 5 (3,1,1)
  - Mariusz Węgrzyk 12 (2,3,3,2,2)
  - Krzysztof Świder 4 (2,2)
3. Polonia Piła 31 pkt.
4. Start Gniezno 6 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 09.08.2000r. Gniezno
1. ZKŻ Zielona Góra 55 pkt.
2. Polonia Piła 27 pkt.
3. Gwardia Warszawa 25 pkt.
4. Start Gniezno 10 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 29.08.2000r. Warszawa
1. ZKŻ Zielona Góra 50 pkt.
2. WTS Wrocław 45 pkt.
  - Artur Bogińczuk 3 (1,2)
  - Krzysztof Świder 7 (2,2,1,2)
  - Andrzej Zieja 12 (3,2,3,2,2)
  - Piotr Świderski 8 (2,2,2,2)
  - Mariusz Węgrzyk 15 (3,3,3,3,3)
3. Gwardia Warszawa 17 pkt.
4. Start Gniezno 7 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 2|:
1. ZKŻ Zielona Góra - 11 pkt. /awans do finału/
2. WTS Wrocław - 10 pkt.
3. Polonia Piła - 6 pkt.
4. Gwardia Warszawa - 2 pkt.
5. Start Gniezno - 1 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 15.05.2001r. Toruń
1. WTS Wrocław 45 pkt.
  - Krzysztof Słaboń 11 (3,3,3,2,u)
  - Piotr Świderski 8 (3,2,1,0,2)
  - Artur Bogińczuk 12 (3,2,3,2,2)
  - Andrzej Zieja 14 (3,3,2,3,3)
2. RKM Rybnik 39 pkt.
3. Apator Toruń 20 pkt.
4. TŻ Lublin 14 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 12.06.2001r. Wrocław
1. RKM Rybnik 50 pkt.
2. WTS Wrocław 41 pkt.
  - Krzysztof Słaboń 12 (3,2,3,3,1)
  - Piotr Świderski 8 (2,1,2,1,2)
  - Artur Bogińczuk 8 (t,2,2,2,2)
  - Andrzej Zieja 13 (2,3,2,3,3)
3. Apator Toruń 21 pkt.
4. Stal Rzeszów 7 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 26.07.2001r. Rybnik
1. RKM Rybnik 33 pkt.
2. WTS Wrocław 25 pkt.
  - Piotr Świderski 6 (2,2,2)
  - Andrzej Zieja 8 (2,3,3)
  - Krzysztof Słaboń 7 (2,2,3)
  - Artur Bogińczuk 4 (2,t,2)
3. Stal Rzeszów 6 pkt.
4. TŻ Lublin 4 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 02.08.2001r. Lublin
1. WTS Wrocław 53 pkt.
  - Piotr Świderski 12 (2,2,3,2,3)
  - Krzysztof Słaboń 12 (3,t,3,3,3)
  - Andrzej Zieja 15 (3,3,3,3,3)
  - Artur Bogińczuk 14 (2,3,3,3,3)
2. Apator Toruń 33 pkt.
3. TŻ Lublin 21 pkt.
4. Stal Rzeszów 11 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 21.08.2001r. Rzeszów
1. RKM Rybnik 54 pkt.
2. Apator Toruń 27 pkt.
3. Stal Rzeszów 23 pkt.
4. TŻ Lublin 6 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 2|:
1. RKM Rybnik - 11 pkt. /awans do finału/
2. WTS Wrocław - 10 pkt.
3. Apator Toruń - 6 pkt.
4. Stal Rzeszów - 2 pkt.
5. TŻ Lublin - 1 pkt.

Sezon 2002 - Eliminacje MDMP bez udziału zawodników WTS Wrocław

Sezon 2003 - Eliminacje MDMP bez udziału zawodników WTS Wrocław

Sezon 2004 - Eliminacje MDMP bez udziału zawodników WTS Wrocław

Turniej Eliminacyjny nr. 1 - 12.05.2005r. Opole
1. Unia Leszno 23 pkt.
2. WTS Wrocław 21 pkt.
  - Ronnie Jamroży 9 (1,3,3,2)
  - Mariusz Pacholak 9 (3,3,2,1)
  - Andrzej Ruszkiewicz 3 (0,0,3,0)
3. Kolejarz Rawicz 18 pkt.
4. ZKŻ Zielona Góra 17 pkt.
5. KM Ostrów Wlkp. 17 pkt.
6. Start Gniezno 16 pkt.
7. Kolejarz Opole 14 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 2 - 01.06.2005r. Zielona Góra
1. Unia Leszno 18 pkt.
2. Kolejarz Rawicz 18 pkt.
3. ZKŻ Zielona Góra 17 pkt.
4. WTS Wrocław 16 pkt.
  - Ronnie Jamroży 8 (0,3,3,2)
  - Mariusz Pacholak 5 (1,3,1)
  - Adrian Płuska 3 (2,1)
  - Andrzej Ruszkiewicz 0 (w)
5. Start Gniezno 12 pkt.
6. KM Ostrów Wlkp. 9 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 3 - 23.06.2005r. Ostrów Wlkp.
1. Kolejarz Rawicz 24 pkt.
2. ZKŻ Zielona Góra 22 pkt.
3. KM Ostrów Wlkp. 20 pkt.
4. Unia Leszno 18 pkt.
5. WTS Wrocław 18 pkt.
  - Ronnie Jamroży 6 (2,1,d,3)
  - Mariusz Pacholak 10 (3,3,2,2)
  - Adrian Płuska 0 (0,0)
  - Andrzej Ruszkiewicz 2 (0,2)
6. Kolejarz Opole 13 pkt.
7. Start Gniezno /nie klasyfikowany/

Turniej Eliminacyjny nr. 4 - 27.07.2005r. Rawicz
1. ZKŻ Zielona Góra 29 pkt.
2. KM Ostrów Wlkp. 21 pkt.
3. WTS Wrocław 21 pkt.
  - Ronnie Jamroży 11 (3,3,3,2)
  - Mariusz Pacholak 10 (2,3,3,2)
  - Andrzej Ruszkiewicz 0 (t,t,u)
4. Kolejarz Rawicz 16 pkt.
5. Kolejarz Opole 14 pkt.
6. Start Gniezno 12 pkt.
7. Unia Leszno 11 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 5 - 02.08.2005r. Gniezno
1. ZKŻ Zielona Góra 27 pkt.
2. WTS Wrocław 22 pkt.
  - Ronnie Jamroży 10 (3,2,3,2)
  - Mariusz Pacholak 7 (2,2,3,0)
  - Andrzej Ruszkiewicz 5 (3,d,1,1)
3. KM Ostrów Wlkp. 18 pkt.
4. Start Gniezno 18 pkt.
5. Kolejarz Rawicz 15 pkt.
6. Unia Leszno 13 pkt.
7. Kolejarz Opole 11 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 6 - 18.08.2005r. Leszno
1. ZKŻ Zielona Góra 23 pkt.
2. Kolejarz Rawicz 23 pkt.
3. Unia Leszno 22 pkt.
4. WTS Wrocław 19 pkt.
  - Ronnie Jamroży 10 (2,3,2,3)
  - Mariusz Pacholak 6 (0,1,2,3)
  - Andrzej Ruszkiewicz 3 (0,d,1,2)
5. KM Ostrów Wlkp. 18 pkt.
6. Kolejarz Opole 13 pkt.
7. Start Gniezno 8 pkt.

Turniej Eliminacyjny nr. 7 - 08.09.2005r. Wrocław
1. Unia Leszno 23 pkt.
2. Kolejarz Rawicz 22 pkt.
3. ZKŻ Zielona Góra 20 pkt.
4. WTS Wrocław 17 pkt.
  - Andrzej Ruszkiewicz 0 (u,d,d,u)
  - Mariusz Pacholak 9 (2,2,2,3)
  - Ronnie Jamroży 8 (2,2,3,1)
5. Kolejarz Opole 16 pkt.
6. KM Ostrów Wlkp. 16 pkt.
7. Start Gniezno 12 pkt.

Ostateczna kolejność |Grupa nr. 1|:
1. ZKŻ Zielona Góra - 33 pkt. /awans do finału/
2. Kolejarz Rawicz - 31 pkt. /awans do finału/
3. WTS Wrocław - 26 pkt.
4. Unia Leszno - 25 pkt.
5. KM Ostrów Wlkp. - 19 pkt.
6. Start Gniezno - 7,5 pkt.
7. Kolejarz Opole - 5,5 pkt.

Sezon 2006 - Eliminacje MDMP bez udziału zawodników WTS Wrocław

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS