Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Piątek, 24 Listopada 2017r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

Mistrzostwa Polski Par Klubowych - wyniki wrocławian

Wybierz Sezon:

| 1974 | 1975 | 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980 | 1981 | 1982 | 1983 | 1984 |

| 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990 | 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 |

| 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 |

| 2007 |

FINAŁ - 20.10.1974r. Bydgoszcz
1. Polonia Bydgoszcz 26 pkt.
2. Stal Gorzów 25 pkt.
3. ROW Rybnik 17 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 17 pkt.
5. Sparta Wrocław 12 pkt.
  - Zygfryd Kostka 4 (1,d,d,3,d,d)
  - Zygmunt Słowiński 8 (2,1,1,1,1,2)
6. Unia Leszno 11 pkt.
7. Polonia II Bydgoszcz 15 pkt. /Rezerwa Toru/

FINAŁ - 27.09.1975r. Leszno
1. Stal Gorzów 30 pkt.
2. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Ryszard Jany 10 (0,3,3,2,2,u)
  - Robert Słaboń 10 (1,2,0,3,3,1)
3. ROW Rybnik 19 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 15 pkt.
5. Włókniarz Częstochowa 15 pkt.
6. Wybrzeże Gdańsk 13 pkt.
7. Kolejarz Opole 13 pkt.

ELIMINACJE - 15.08.1976r. Wrocław
1. Włókniarz Częstochowa 31 pkt.
2. Sparta Wrocław 29 pkt.
  - Piotr Bruzda 15 (brak danych)
  - Robert Słaboń 14 (brak danych)
3. Unia Tarnów 22 pkt.
4. Motor Lublin 20 pkt.
5. Falubaz Zielona Góra 13 pkt.

FINAŁ - 22.08.1976r. Gdańsk
1.Stal Gorzów 29 pkt.
2.Sparta Wrocław 22 pkt.
  - Ryszard Jany 12 (0,3,2,2,3,2)
  - Robert Słaboń 10 (1,2,3,0,1,3)
3.Włókniarz Częstochowa 22 pkt.
4.Wybrzeże Gdańsk 15 pkt.
5.ROW Rybnik 15 pkt.
6.Śląsk Świętochłowice 13 pkt.
7.Stal Toruń 10 pkt.

FINAŁ - 18.08.1977r. Ostrów Wlkp.
1. Stal Gorzów 26 pkt.
2. Włókniarz Częstochowa 21 pkt.
3. Kolejarz Opole 20 pkt.
4. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Bolesław Gorczyca 8 (2,1,3,0,2,0)
  - Robert Słaboń 10 (0,2,2,2,1,3)
5. Polonia Bydgoszcz 16 pkt.
6. ROW Rybnik 15 pkt.
7. Stal Toruń 4 pkt.

ĆWIERĆFINAŁ - 01.06.1978r. Gniezno
1. Unia Leszno 24 pkt.
2. Sparta Wrocław 21 pkt.
  - Robert Słaboń 8 (brak danych)
  - Ryszard Jany 13 (brak danych)
3. Falubaz Zielona Góra 17 pkt.
4. Start Gniezno 10 pkt.

PÓŁFINAŁ - 03.06.1978r. Wrocław
1. Unia Leszno 22 pkt.
2. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Robert Słaboń 6 (brak danych)
  - Ryszard Jany 12 (brak danych)
3. ROW Rybnik 17 pkt.
4. Śląsk Świętochłowice 15 pkt.

FINAŁ - 21.06.1978r. Chorzów
1. Stal Gorzów 28 pkt.
2. Unia Leszno 23 pkt.
3. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Ryszard Jany 11 (2,d,3,2,2,2)
  - Robert Słaboń 9 (1,1,2,3,1,1)
4. Włókniarz Częstochowa 19 pkt.
5. ROW Rybnik 16 pkt.
6. Stal Rzeszów 10 pkt.
7. Stal Toruń 9 pkt.

ĆWIERĆFINAŁ - 19.04.1979r. Opole
1. Unia Leszno 22 pkt.
2. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Piotr Bruzda 7 (brak danych)
  - Robert Słaboń 13 (brak danych)
3. Kolejarz Opole 17 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 17 pkt.
5. Gwardia Łódź 7 pkt.
6. Ostrovia Ostrów Wlkp. 6 pkt.

PÓŁFINAŁ - 13.05.1979r. Częstochowa
1. Polonia Bydgoszcz 21 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp 20 pkt.
3. Włókniarz Częstochowa 18 pkt.
4. Wybrzeże Gdańsk 11 pkt.
5. Śląsk Świętochłowice 7 pkt.
6. Sparta Wrocław 6 pkt.
  - Ryszard Jany 2 (brak danych)
  - Robert Słaboń 4 (brak danych)

ĆWIERĆFINAŁ - 06.05.1980r. Wrocław
1. Start Gniezno 20 pkt.
2. Kolejarz Opole 19 pkt.
3. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Robert Słaboń 9 (brak danych)
  - Henryk Jasek 9 (brak danych)
4. Falubaz Zielona Góra 17 pkt.
5. GKM Grudziądz 9 pkt.
6. Apator Toruń 9 pkt.

PÓŁFINAŁ - 05.06.1980r. Gniezno
1. Unia Leszno 21 pkt.
2. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Robert Słaboń 14 (brak danych)
  - Henryk Jasek 6 (brak danych)
3. Start Gniezno 17 pkt.
4. ROW Rybnik 13 pkt.
5. Ostrovia Ostrów Wlkp. 10 pkt.
6. Wybrzeże Gdańsk 8 pkt.

FINAŁ - 31.07.1980r. Zielona Góra
1. Unia Leszno 21 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 19 pkt.
3. Start Gniezno 18 pkt.
4. Falubaz Zielona Góra 13 pkt.
5. Polonia Bydgoszcz 10 pkt.
6. Sparta Wrocław 9 pkt.
  - Robert Słaboń 8 (1,2,0,3,2)
  - Henryk Jasek 1 (0,0,1,0,0)

ELIMINACJE - 29.04.1981r. Tarnów
1. Śląsk Świętochłowice 24 pkt.
2. Unia Tarnów 23 pkt.
3. Stal Rzeszów 22 pkt.
4. Motor Lublin 20 pkt.
5. GKM Grudziądz 18 pkt.
6. Sparta Wrocław 10 pkt.
  - Henryk Jasek 9 (2,1,3,1,2,0)
  - Ryszard Jany 1 (0,0,0,0,0,1)
7. Ostrovia Ostrów Wlkp. 8 pkt.

Sezon 1982 - MPPK bez udziału zawodników Sparty Wrocław

ELIMINACJE - 19.05.1983r. Rybnik
1. ROW Rybnik 27 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 24 pkt.
3. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Henryk Jasek 15 (3,2,3,1,3,3)
  - Henryk Piekarski 5 (0,1,2,2,d,0)
  - Wojciech Kończyło ns
4. GKM Grudziądz 15 pkt.
5. Unia Tarnów 14 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 13 pkt.
7. Ostrovia Ostrów Wlkp. 12 pkt.

PÓŁFINAŁ - 23.06.1983r. Toruń
1. Apator Toruń 24 pkt.
2. Stal Gorzów Wlkp. 24 pkt.
3. Wybrzeże Gdańsk 23 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 20 pkt.
5. Start Gniezno 16 pkt.
6. GKM Grudziądz 10 pkt.
7. Sparta Wrocław 9 pkt.
  - Henryk Jasek 7 (0,3,1,0,2,1)
  - Henryk Piekarski 2 (1,0,0,1,0,0)

ELIMINACJE - 12.04.1984r. Ostrów Wlkp.
1. Ostrovia Ostrów Wlkp. 27 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 20 pkt.
3. Motor Lublin 19 pkt.
4. Unia Tarnów 19 pkt.
5. GKM Grudziądz 18 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 12 pkt.
7. Sparta Wrocław 11 pkt.
  - Krzysztof Kałuża 11 (1,2,1,3,3,1)
  - Henryk Zieja 0 (0,0,0,0)
  - Arkadiusz Tanaś 0 (0,0)

ELIMINACJE - 21.04.1985r. Gniezno
1. Start Gniezno 26 pkt.
2. Motor Lublin 21 pkt.
3. Unia Tarnów 21 pkt.
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 19 pkt.
5. Włókniarz Częstochowa 16 pkt.
6. GKM Grudziądz 13 pkt.
7. Sparta Wrocław 9 pkt.
  - Krzysztof Zabawa 0 (u,d,-,-,-,-)
  - Waldemar Korczyński 9 (2,1,2,1,1,2)

ELIMINACJE - 03.04.1986r. Wrocław
1. Start Gniezno 26 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 22 pkt.
3. Włókniarz Częstochowa 20 pkt.
4. GKM Grudziądz 17 pkt.
5. Motor Lublin 17 pkt.
6. Ostrovia Ostrów Wlkp. 16 pkt.
7. Sparta Wrocław 7 pkt.
  - Waldemar Korczyński 0 (0,d,0)
  - Henryk Piekarski 7 (3,w,1,1,1,1)
  - Grzegorz Malinowski 0 (d,0,0)

ELIMINACJE - 09.04.1987r. Opole
1. Włókniarz Częstochowa 20 pkt.
2. Śląsk Świętochłowice 17 pkt.
3. Motor Lublin 16 pkt.
4. Kolejarz Opole 15 pkt.
5. Sparta Wrocław 12 pkt.
  - Marek Bzdęga 7 (0,2,w,2,3)
  - Arkadiusz Zielonko 4 (2,1,1,0)
  - Grzegorz Malinowski 1 (1)
6. GKM Grudziądz 10 pkt.

ELIMINACJE - 10.04.1988r. Ostrów Wlkp.
1. Ostrovia Ostrów Wlkp. 24 pkt.
2. GKM Grudziądz 22 pkt.
3. Sparta Wrocław 20 pkt.
  - Grzegorz Malinowski 14 (3,2,2,3,2,2)
  - Henryk Piekarski 6 (1,w,1,1,3,0)
4. Motor Lublin 19 pkt.
5. Włókniarz Częstochowa 19 pkt.
6. Start Gniezno 12 pkt.
7. Śląsk Świętochłowice 10 pkt.

PÓŁFINAŁ - 26.04.1988r. Leszno
1. Unia Leszno 26 pkt.
2. Polonia Bydgoszcz 25 pkt.
3. Apator Toruń 24 pkt.
4. Wybrzeże Gdańsk 17 pkt.
5. Ostrovia Ostrów Wlkp. 13 pkt.
6. Sparta Wrocław 12 pkt.
  - Grzegorz Malinowski 5 (1,1,0,0,1,2)
  - Henryk Piekarski 7 (0,0,3,1,0,3)
  - Waldemar Korczyński ns
7. Włókniarz Częstochowa 9 pkt.

PÓŁFINAŁ - 16.05.1989r. Rzeszów
1. Unia Leszno 50 pkt.
2. Stal Rzeszów 39 pkt.
3. ROW Rybnik 33 pkt.
4. Falubaz Zielona Góra 30 pkt.
5. Unia Tarnów 29 pkt.
6. Sparta Wrocław 25 pkt.
  - Henryk Piekarski 17 (4,4,3,d,1,5)
  - Krzysztof Jankowski 3 (2,1)
  - Sławomir Gonciarz 5 (0,1,d,4)
7. Motor Lublin 24 pkt.
8. KKŻ Krosno 22 pkt.
9. Śląsk Świętochłowice 17 pkt.

ELIMINACJE - 23.08.1990r. Wrocław
1. Unia Leszno 19 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 17 pkt.
3. Włókniarz Częstochowa 16 pkt.
4. Sparta Wrocław 15 pkt.
  - Henryk Piekarski 9 (1,2,1,3,2)
  - Grzegorz Malinowski 6 (0,3,2,1,0)
  - Zbigniew Lech ns
5. Stal Gorzów Wlkp. 14 pkt.
6. Start Gniezno 9 pkt.

ELIMINACJE - 04.04.1991r. Grudziądz
1. Stal Gorzów Wlkp. 24 pkt.
2. Apator Toruń 23 pkt.
3. Wybrzeże Gdańsk 18 pkt.
4. Falubaz Zielona Góra 17 pkt.
5. GKM Grudziądz 16 pkt.
6. Sparta Wrocław 15 pkt.
  - Henryk Piekarski 8 (0,1,0,3,2,2)
  - Zbigniew Lech 7 (1,d,2,0,1,3)
7. Polonez Poznań 13 pkt.

ELIMINACJE - 05.05.1992r. Świętochłowice
1. Apator Toruń 27 pkt.
2. Unia Leszno 23 pkt.
3. Stal Rzeszów 19 pkt.
4. Sparta Wrocław 18 pkt.
  - Wojciech Załuski 5 (2,3,0)
  - Dariusz Śledź 10 (1,d,2,1,3,3)
  - Zbigniew Lech 3 (2,0,1)
5. Iskra Ostrów Wlkp. 15 pkt.
6. Kolejarz Opole 13 pkt.
7. Śląsk Świętochłowice 11 pkt.

ELIMINACJE - 15.04.1993r. Gniezno
1. Polonia Bydgoszcz 24 pkt.
2. Falubaz Zielona Góra 22 pkt.
3. GKM Grudziądz 20 pkt.
4. Sparta Wrocław 19 pkt.
  - Piotr Baron 15 (3,3,3,2,2,2)
  - Wojciech Załuski 1 (0,1)
  - Dariusz Śledź 3 (2,0,1,0)
5. Włokniarz Częstochowa 18 pkt.
6. Start Gniezno 17 pkt.
7. Victoria - Rolnicki Machowa 0 pkt. /ns/

ELIMINACJE - 17.06.1994r. Krosno
1. Unia Tarnów 23 pkt.
2. Sparta Wrocław 21 pkt.
  - Piotr Baron 0 (0)
  - Dariusz Śledź 12 (1,3,3,3,2)
  - Wojciech Załuski 9 (2,2,2,3)
3. Wanda Kraków 14 pkt.
4. KKŻ Krosno 13 pkt.
5. Stal Rzeszów 11 pkt.
6. Motor Lublin 7 pkt.

FINAŁ - 31.07.1994r. Leszno
1. Polonia Bydgoszcz 26 pkt.
2. Unia Leszno 24 pkt.
3. Stal Gorzów Wlkp. 19+3 pkt.
4. Sparta Wrocław 19+2 pkt.
  - Wojciech Załuski 6 (2,2,d,1,1)
  - Dariusz Śledź 8+2 (0,3,2,2,u,1)
  - Piotr Baron 5 (3,2)
5. Falubaz Zielona Góra 15 pkt.
6. Unia Tarnów 13 pkt.
7. Włókniarz Częstochowa 10 pkt.

ELIMINACJE - 25.07.1995r. Gorzów Wlkp.
1. Stal Gorzów Wlkp. 24 pkt.
2. Sparta Wrocław 24 pkt.
  - Dariusz Śledź 14 (3,2,2,3,1,3)
  - Piotr Protasiewicz 10 (0,3,3,1,2,1)
  - Piotr Baron ns
3. Wybrzeże Gdańsk 23 pkt.
4. Unia Leszno 22 pkt.
5. Start Gniezno 15 pkt.
6. Kolejarz Opole 11 pkt.
7. Iskra Ostrów Wlkp. 6 pkt.

FINAŁ - 06.09.1995r. Częstochowa
1. Polonia Bydgoszcz 30 pkt.
2. Sparta Wrocław 25 pkt.
  - Dariusz Śledź 11 (2,u,2,2,2,3)
  - Piotr Protasiewicz 13 (3,w,3,3,3,1)
  - Piotr Baron 1 (1)
3. Apator Toruń 17+3 pkt.
4. Unia Tarnów 17+2 pkt.
5. Polonia Piła 16 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 15 pkt.
7. Stal Gorzów Wlkp. 6 pkt.

ELIMINACJE - 09.05.1996r. Wrocław
1. WTS Wrocław 24 pkt.
  - Dariusz Śledź 10 (3,2,2,3)
  - Piotr Protasiewicz 10 (1,3,3,3)
  - Krzysztof Zieliński 4 (2,2)
2. Włókniarz Częstochowa 20 pkt.
3. Stal Rzeszów 17 pkt.
4. Wybrzeże Gdańsk 12 pkt.
5. ZKŻ Zielona Góra 11 pkt.
6. KKŻ Krosno 6 pkt.

FINAŁ - 23.05.1996r. Gniezno
1. Polonia Bydgoszcz 24 pkt.
2. Start Gniezno 23 pkt.
3. Apator Toruń 19 pkt.
4. Unia Tarnów 18 pkt.
5. Unia Leszno 18 pkt.
6. Włókniarz Częstochowa 14 pkt.
7. WTS Wrocław 10 pkt.
  - Dariusz Śledź 2 (1,1,0)
  - Piotr Protasiewicz 6 (2,0,1,1,2,u)
  - Krzysztof Zieliński 2 (0,1,1)

ELIMINACJE - 08.05.1997r. Gdańsk
1. Polonia Bydgoszcz 19 pkt.
2. Włókniarz Częstochowa 18+3 pkt.
3. WTS Wrocław 18+2 pkt.
  - Zbigniew Lech 7 (3,d,2,0,2)
  - Waldemar Szuba 11+2 (2,2,1,3,3)
  - Rafał Haj ns
4. ZKŻ Zielona Góra 18+0 pkt.
5. Wybrzeże Gdańsk 10 pkt.
6. LKŻ Lublin 7 pkt.

FINAŁ - 20.06.1997r. Bydgoszcz
1. Polonia Bydgoszcz 29 pkt.
2. Apator Toruń 21+3 pkt.
3. Stal Gorzów Wlkp. 21+2 pkt.
4. Włókniarz Częstochowa 18 pkt.
5. WTS Wrocław 14 pkt.
  - Dariusz Śledź 12 (3,3,2,3,1,d)
  - Waldemar Szuba 2 (0,0,0,2)
  - Zbigniew Lech 0 (0,0)
6. GKM Grudziądz 12 pkt.
7. Start Gniezno 11 pkt.

ELIMINACJE - 27.05.1998r. Tarnów
1. Stal Rzeszów 26 pkt.
2. WTS Wrocław 26 pkt.
  - Adam Łabędzki 13 (1,2,3,2,2,3)
  - Piotr Baron 0 (0)
  - Mirosław Cierniak 13 (3,2,3,3,2)
3. Polonia Piła 22 pkt.
4. Unia Tarnów 18 pkt.
5. Apator Toruń 13 pkt.
6. Kolejarz Rawicz 10 pkt.
7. Wanda Kraków 10 pkt.

FINAŁ - 11.07.1998r. Gorzów Wlkp.
1. Stal Gorzów Wlkp. 28 pkt.
2. Polonia Bydgoszcz 24 pkt.
3. Start Gniezno 20 pkt.
4. Włókniarz Częstochowa 17 pkt.
5. WTS Wrocław 15 pkt.
  - Adam Łabędzki 11 (3,2,1,2,3,0)
  - Mirosław Cierniak 1 (1,0,0)
  - Dariusz Śledź 3 (d,0,3)
6. Stal Rzeszów 11 pkt.
7. ZKŻ Zielona Góra 11 pkt.

ELIMINACJE - 27.05.1999r. Rybnik
1. GKM Grudziądz 24 pkt.
2. Wybrzeże Gdańsk 24 pkt.
3. WTS Wrocław 20 pkt.
  - Jacek Krzyżaniak 13+3 (3,3,2,2,2,1)
  - Adam Łabędzki 2 (2,0)
  - Mariusz Węgrzyk 5 (3,d,w,2)
4. RKM Rybnik 20 pkt.
5. Apator Toruń 16 pkt.
6. Iskra Ostrów Wlkp. 15 pkt.
7. ŻKS Krosno 7 pkt.

FINAŁ - 18.06.1999r. Leszno
1. Polonia Bydgoszcz 28 pkt.
2. Unia Leszno 22 pkt.
3. WTS Wrocław 19 pkt.
  - Adam Łabędzki 4 (d,1,2,1)
  - Jacek Krzyżaniak 10 (1,d,3,3,2,1)
  - Dariusz Śledź 5 (3,2)
4. Włókniarz Częstochowa 15 pkt.
5. ZKŻ Zielona Góra 15 pkt.
6. Wybrzeże Gdańsk 14 pkt.
7. GKM Grudziądz 12 pkt.

ELIMINACJE - 11.08.2000r. Lublin
1. Włókniarz Częstochowa 28 pkt.
2. Apator Toruń 26 pkt.
3. WTS Wrocław 21 pkt.
  - Jacek Krzyżaniak 13 (1,3,3,3,3)
  - Mariusz Węgrzyk 0 (0)
  - Dariusz Śledź 8 (2,2,2,2,w)
4. RKM Rybnik 16 pkt.
5. LKŻ Lublin 14 pkt.
6. Iskra Ostrów Wlkp. 12 pkt.
7. ŻKS Krosno 6 pkt.

ELIMINACJE - 31.05.2001r. Opole
1. Włókniarz Częstochowa 24 pkt.
2. WTS Wrocław 24 pkt.
  - Sebastian Ułamek 15 (3,2,2,2,3,3)
  - Robert Sawina 7 (0,3,2,2)
  - Jacek Krzyżaniak 2 (1,1)
3. Stal Rzeszów 23 pkt.
4. TŻ Opole 18 pkt.
5. Śląsk Świętochłowice 15 pkt.
6. Unia Tarnów 13 pkt.
7. Kolejarz Rawicz 9 pkt.

FINAŁ - 22.06.2001r. Piła
1. WTS Wrocław 25 pkt.
  - Jacek Krzyżaniak 13 (3,3,2,1,2,2)
  - Sebastian Ułamek 1 (1,0)
  - Robert Sawina 11 (3,2,3,3)
2. Polonia Bydgoszcz 23 pkt.
3. Włókniarz Częstochowa 21 pkt.
4. Stal Gorzów Wlkp. 17 pkt.
5. RKM Rybnik 14 pkt.
6. ZKŻ Zielona Góra 13 pkt.
7. Polonia Piła 13 pkt.

FINAŁ - 28.06.2002r. Wrocław
1. Polonia Bydgoszcz 27 pkt.
2. Apator Toruń 22+3 pkt.
3. Włókniarz Częstochowa 22+2 pkt.
4. Unia Leszno 21 pkt.
5. ZKŻ Zielona Góra 12 pkt.
6. WTS Wrocław 12 pkt.
  - Robert Dados 3 (0,1,1,1)
  - Jacek Krzyżaniak 9 (2,2,1,2,2,w)
  - Tomasz Jędrzejak 0 (0,0)
7. Stal Gorzów Wlkp. 10 pkt.

ELIMINACJE - 03.07.2003r. Rzeszów
1. WTS Wrocław 23 pkt.
  - Jarosław Hampel 9 (3,2,1,1,2)
  - Tomasz Jędrzejak 14 (2,3,3,3,3)
2. Apator Toruń 20 pkt.
3. Stal Rzeszów 16 pkt.
4. Intar Ostrów Wlkp. 14 pkt.
5. WKM Warszawa 12 pkt.
6. Kolejarz Rawicz 5 pkt.

FINAŁ - 01.08.2003r. Leszno
1. Unia Leszno 26 pkt.
2. ZKŻ Zielona Góra 23 pkt.
3. Apator Toruń 22 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz 18 pkt.
5. WTS Wrocław 18 pkt.
  - Jarosław Hampel 6 (1,2,1,0,1)
  - Tomasz Jędrzejak 4 (2,0,2)
  - Sławomir Drabik 8 (0,2,3,3)
6. Stal Gorzów Wlkp. 10 pkt.
7. Włókniarz Częstochowa 9 pkt.

ELIMINACJE - 01.07.2004r. Rawicz
1. ZKŻ Zielona Góra 18 pkt.
2. GTŻ Grudziądz 17 pkt.
3. KM Ostrów Wlkp. 16 pkt.
4. Kolejarz Rawicz 11 pkt.
5. WTS Wrocław 10 pkt.
  - Tomasz Gapiński 5 (1,1,0,3)
  - Piotr Świderski 5 (2,0,2,1)
6. Polonia Piła 8 pkt.
7. Kolejarz Opole 4 pkt.

FINAŁ - 18.09.2005r. Wrocław
1. Stal Rzeszów 24+3 pkt.
2. Polonia Bydgoszcz 24+2 pkt.
3. KM Ostrów Wlkp. 22 pkt.
4. WTS Wrocław 20 pkt.
  - Krzysztof Słaboń 12 (2,1,3,3,3)
  - Piotr Świderski 3 (3,0,0,0)
  - Robert Miśkowiak 5 (1,2,2)
5. Apator Toruń 19 pkt.
6. Stal Gorzów Wlkp. 8 pkt.
7. Unia Leszno 8 pkt.

ELIMINACJE - 16.06.2006r. Częstochowa
1. Włókniarz Częstochowa 22 pkt.
2. WTS Wrocław 18 pkt.
  - Jarosław Hampel 12 (1,2,3,3,3)
  - Ronnie Jamroży 6 (3,1,0,1,1)
3. PSŻ Poznań 15 pkt.
4. TŻ Lublin 15 pkt.
5. ZKŻ Zielona Góra 11 pkt.
6. GTŻ Grudziądz 9 pkt.

FINAŁ - 01.09.2006r. Bydgoszcz
1. Włókniarz Częstochowa 29 pkt.
2. Polonia Bydgoszcz 23 pkt.
3. RKM Rybnik 18 pkt.
4. WTS Wrocław 16 pkt.
  - Tomasz Gapiński 6 (1,0,1,2,2,0)
  - Piotr Świderski 10 (0,1,2,3,1,3)
5. KM Ostrów 15 pkt.
6. Unia Leszno 15 pkt.
7. KSŻ Krosno 10 pkt.

ELIMINACJE - 04.07.2007r. Opole
1. WTS Wrocław 21 pkt.
  - Tomasz Jędrzejak 6 (0,1,-,2,3)
  - Tomasz Gapiński 11 (3,-,3,3,2)
  - Krzysztof Słaboń 4 (2,2)
2. Unia Tarnów 19 pkt.
3. Polonia Bydgoszcz 18 pkt.
4. Kolejarz Opole 12 pkt.
5. Start Gniezno 11 pkt.
6. Stal Gorzów 9 pkt.

FINAŁ - 03.08.2007r. Częstochowa
1. Unia Tarnów 24 pkt.
2. WTS Wrocław 20+3 pkt.
  - Tomasz Gapiński 13+3 (2,2,1,2,3,3)
  - Tomasz Jędrzejak 7 (1,3,3,0,0,0)
  - Krzysztof Słaboń ns
3. Unia Leszno 20+2 pkt.
4. KS Toruń 18 pkt.
5. Włókniarz Częstochowa 16 pkt.
6. Wybrzeże Gdańsk 14 pkt.
7. ZKŻ Zielona Góra 14 pkt.

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS