Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 09 Grudnia 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

WTS WROCŁAW 43:47 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA |24.09.2006|

XX Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

Punkt bonusowy za dwumecz: nikt

WŁÓKNIARZ Częstochowa - 47
1. Greg Hancock 10+3 (2*,2*,2,3,1*)
2. Sławomir Drabik 7+1 (3,3,1*,0,0)
3. Sebastian Ułamek 11 (3,1,3,2,2)
4. Lee Richardson 2+1 (1,0,0,1*)
5. Ryan Sullivan 11 (3,2,2,1,3)
6. Mateusz Kowalczyk ns
7. Marcin Piekarski 3 (3,0)
8. Mateusz Szczepaniak 3+2 (2*,0,1*,0)

WTS Wrocław - 43
9. Jarosław Hampel 8+2 (0,1,2,3,1*,1*)
10. Kenneth Bjerre 9+2 (1,3,1*,2,2*,0)
11. Jason Crump ns
12. Tomasz Gapiński 3 (2,1,0,-)
13. Hans Andersen 17 (2,3,3,3,3,3)
14. Nicolai Klindt 3+1 (1,2*,0,0)
15. Filip Sitera 1+1 (0,1*)
16. Piotr Świderski 2 (0,0,2)

Wyścig po wyścigu:

1. [68,1] Piekarski, Szczepaniak, KLINDT, SITERA | 1:5 , 1:5 |

2. [65,7] Drabik, Hancock, BJERRE, HAMPEL | 1:5 , 2:10 |

3. [65,5] Ułamek, GAPIŃSKI, Richardson, ŚWIDERSKI | 2:4 , 4:14 |

4. [65,5] Sullivan, ANDERSEN, SITERA, Piekarski | 3:3 , 7:17 |

5. [65,9] Drabik, Hancock, GAPIŃSKI, ŚWIDERSKI | 1:5 , 8:22 |

6. [66,1] ANDERSEN, KLINDT, Ułamek, Richardson | 5:1 , 13:23 |

7. [65,4] BJERRE, Sullivan, HAMPEL, Szczepaniak | 4:2 , 17:25 |

8. [65,0] ANDERSEN, Hancock, Drabik, KLINDT | 3:3 , 20:28 |

9. [65,5] Ułamek, HAMPEL, BJERRE, Richardson | 3:3 , 23:31 |

10. [65,9] ANDERSEN, Sullivan, Szczepaniak, GAPIŃSKI | 3:3 , 26:34 |

11. [65,1] HAMPEL, Ułamek, Richardson, KLINDT | 3:3 , 29:37 |

12. [66,2] Hancock, BJERRE, HAMPEL, Szczepaniak | 3:3 , 32:40 |

13. [66,2] ANDERSEN, BJERRE, Sullivan, Drabik | 5:1 , 37:41 |

14. [66,0] Sullivan, ŚWIDERSKI, HAMPEL, Drabik | 3:3 , 40:44 |

15. [66,1] ANDERSEN, Hancock, Ułamek, BJERRE | 3:3 , 43:47 |

Najlepszy Czas Dnia - 65,0s |Hans Andersen w VIII wyścigu|
Sędziował: Józef Piekarski (Toruń)
Widzów: 12 tysięcy

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS