Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Wtorek, 20 Sierpnia 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

WTS WROCŁAW 54:35 POLONIA BYDGOSZCZ |13 sierpnia 2006|

XV Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

POLONIA Bydgoszcz - 35
1. Piotr Protasiewicz 4 (d,d,2,1,1)
2. Robert Sawina 4 (1,2,1,0,0)
3. Robert Kościecha 11 (2,2,2,2,1,2)
4. Emil Sajfutdinow 0 (u,-,0,-)
5. Andreas Jonsson 5 (2,3,u,-,-)
6. Marcin Jędrzejewski 2 (1,0,1,-)
7. Krzysztof Buczkowski 9 (3,1,2,0,3)
8. Krystian Klecha 0 (0)

WTS Wrocław - 54
9. Jarosław Hampel 6+2 (2*,1*,u,3)
10. Kenneth Bjerre 11+1 (3,2,3,2*,1)
11. Hans Andersen 11+1 (1,3,3,2*,2)
12. Tomasz Gapiński 3 (-,-,w,3,0)
13. Jason Crump 15 (3,3,3,3,3)
14. Ronnie Jamroży 1 (0,1,d,-)
15. Nicolai Klindt 3 (2,t,1)
16. Piotr Świderski 4 (3,1)

Wyścig po wyścigu:

1. [64,3] Buczkowski, KLINDT, Jędrzejewski, JAMROŻY | 2:4 , 2:4 |

2. [64,6] BJERRE, HAMPEL, Sawina, Protasiewicz (d) | 5:1 , 7:5 |

3. [64,1] ŚWIDERSKI, Kościecha, ANDERSEN, Sajfutdinow (u) | 4:2 , 11:7 |

4. [64,0] CRUMP, Jonsson, Buczkowski, KLINDT (t) | 3:3 , 14:10 |

5. [64,5] ANDERSEN, Sawina, ŚWIDERSKI, Protasiewicz | 4:2 , 18:12 |

6. [64,1] CRUMP, Kościecha, JAMROŻY, Klecha | 4:2 , 22:14 |

7. [64,5] Jonsson, BJERRE, HAMPEL, Jędrzejewski | 3:3 , 25:17 |

8. [64,1] CRUMP, Protasiewicz, Sawina, JAMROŻY (d) | 3:3 , 28:20 |

9. [65,5] BJERRE, Kościecha, HAMPEL (u), Jonsson (u) | 3:2 , 31:22 |

10. [64,1] ANDERSEN, Buczkowski, Jędrzejewski, GAPIŃSKI (w) |3:3 , 34:25|

11. [64,8] HAMPEL, Kościecha, KLINDT, Sajfutdinow | 4:2 , 38:27 |

12. [64,7] GAPIŃSKI, ANDERSEN, Protasiewicz, Buczkowski | 5:1 , 43:28 |

13. [64,2] CRUMP, BJERRE, Kościecha, Sawina | 5:1 , 48:29 |

14. [65,0] Buczkowski, ANDERSEN, Protasiewicz, GAPIŃSKI | 2:4 , 50:33 |

15. [64,8] CRUMP, Kościecha, BJERRE, Sawina | 4:2 , 54:35 |

Najlepszy Czas Dnia - 64,0s |Jason Crump w IV wyścigu|
Sędziował: Andrzej Terlecki
Widzów: 4 tysiące

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS