Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 Lutego 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

WTS Wrocław 54:36 ZKŻ Zielona Góra |29 maja 2005|

VIII Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

ZKŻ Zielona Góra - 36
1. Nicki Pedersen 14+1 (2*,3,2,2,2,3)
2. Andrzej Huszcza 7+2 (3,0,1*,1*,2,0)
3. Mariusz Staszewski 8 (1,0,2,3,2)
4. Krzysztof Stojanowski 3+1 (d,-,-,2*,d,1)
5. Piotr Świst 3 (1,1,1,-)
6. Zbigniew Suchecki 0 (d,-,0,d)
7. Alan Marcinkowski 1 (1,0,0)

WTS Wrocław - 54
9. Robert Miśkowiak 5 (1,3,0,1)
10. Piotr Świderski 6+1 (d,2*,3,1,d)
11. Krzysztof Słaboń 9+1 (2*,2,1,1,3)
12. Tomasz Gapiński 11+2 (3,1*,3,3,1*)
13. Hans Andersen 14 (3,3,3,3,2)
14. Ronnie Jamroży 7+2 (3,2*,2*,0)
15. Mariusz Pacholak 2+1 (2*,0)

Bieg po biegu:

1. [65,8] JAMROŻY, PACHOLAK, Marcinkowski, Suchecki (d) | 5:1 , 5:1 |

2. [65,4] Huszcza, Pedersen, MIŚKOWIAK, ŚWIDERSKI (d) | 1:5 , 6:6 |

3. [64,4] GAPIŃSKI, SŁABOŃ, Staszewski, Stojanowski (d) | 5:1 , 11:7 |

4. [64,8] ANDERSEN, JAMROŻY, Świst, Marcinkowski | 5:1 , 16:8 |

5. [64,6] Pedersen, SŁABOŃ, GAPIŃSKI, Huszcza | 3:3 , 19:11 |

6. [65,6] ANDERSEN, JAMROŻY, Świst, Staszewski | 5:1 , 24:12 |

7. [66,1] MIŚKOWIAK, ŚWIDERSKI, Świst, Suchecki | 5:1 , 29:13 |

8. [66,1] ANDERSEN, Pedersen, Huszcza, JAMROŻY | 3:3 , 32:16 |

9. [66,2] ŚWIDERSKI, Staszewski, Huszcza, MIŚKOWIAK | 3:3 , 35:19 |

10. [65,0] GAPIŃSKI, Pedersen, SŁABOŃ, Suchecki | 4:2 , 39:21 |

11. [66,4] Staszewski, Stojanowski, MIŚKOWIAK, PACHOLAK | 1:5 , 40:26 |

12. [65,2] GAPIŃSKI, Pedersen, SŁABOŃ, Suchecki (d) | 4:2 , 44:28 |

13. [66,5] ANDERSEN, Huszcza, ŚWIDERSKI, Stojanowski (d) | 4:2 , 48:30 |

14. [65,8] SŁABOŃ, Staszewski, Stojanowski, ŚWIDERSKI (d) | 3:3 , 51:33 |

15. [65,2] Pedersen, ANDERSEN, GAPIŃSKI, Huszcza | 3:3 , 54:36 |

Najlepszy Czas Dnia - 64,4s |Tomasz Gapiński w III biegu|
Sędziował: Artur Kuśmierz (Częstochowa)

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS