Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Wtorek, 10 Grudnia 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

POLONIA Bydgoszcz 51:39 WTS Wrocław |7 kwietnia 2002|

II Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Bydgoszcz

WTS Wrocław - 39
1. Robert Dados 5+1 (1,0,2,0,2*)
2. Jacek Krzyżaniak 6 (3,2,w,-,1)
3. Tomasz Jędrzejak 5+2 (1*,1*,0,0,3)
4. Scott Nicholls 11 (2,2,2,3,0,2)
5. Greg Hancock 8 (2,2,3,1,0)
6. Krzysztof Słaboń 4+1 (1*,0,1,2,0)
7. Artur Bogińczuk ns

POLONIA Bydgoszcz - 51
9. Tomasz Gollob 14 (2,3,3,3,3)
10. Jacek Gollob 7 (0,1,1,2,3)
11. Piotr Protasiewicz 12 (3,3,2,3,1)
12. Michał Robacki 4+1 (0,1,0,2*,1)
13. Mark Loram 12+2 (3,3,3,1*,2*)
14. Robert Umiński 1 (0,-,-,1,d)
15. Łukasz Stanisławski 1 (0,1)

Wyścig po wyścigu:

1. [65,97] KRZYŻANIAK, T. Gollob, DADOS, J. Gollob | 2:4 , 2:4 |

2. [65,36] Protasiewicz, NICHOLLS, JĘDRZEJAK, Robacki | 3:3 , 5:7 |

3. [65,52] Loram, HANCOCK, SŁABOŃ, Umiński | 3:3 , 8:10 |

4. [65,87] Protasiewicz, KRZYŻANIAK, Robacki, DADOS | 4:2 , 12:12 |

5. [65,36] Loram, NICHOLLS, JĘDRZEJAK, Stanisławski | 3:3 , 15:15 |

6. [65,43] T. Gollob, HANCOCK, J. Gollob, SŁABOŃ | 4:2 , 19:17 |

7. [66,56] Loram, DADOS, Stanisławski, KRZYŻANIAK (w) | 4:2 , 23:19 |

8. [66,51] T. Gollob, NICHOLLS, J. Gollob, JĘDRZEJAK | 4:2 , 27:21 |

9. [66,55] HANCOCK, Protasiewicz, SŁABOŃ, Robacki | 2:4 , 29:25 |

10. [65,87] NICHOLLS, J. Gollob, Loram, DADOS | 3:3 , 32:28 |

11. [66,61] Protasiewicz, SŁABOŃ, Umiński, JĘDRZEJAK | 4:2 , 36:30 |

12. [66,77] T. Gollob, Robacki, HANCOCK, NICHOLLS | 5:1 , 41:31 |

13. [67,31] JĘDRZEJAK, DADOS, Robacki, Umiński (d) | 1:5 , 42:36 |

14. [66,41] J. Gollob, Loram, KRZYŻANIAK, SŁABOŃ | 5:1 , 47:37 |

15. [66,72] T. Gollob, NICHOLLS, Protasiewicz, HANCOCK | 4:2 , 51:39 |

Najlepszy Czas Dnia - 65,36s |P. Protasiewicz w II i M. Loram w V wyścigu|
Sędziował: Aleksander Janas (Zielona Góra)

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS