Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 Lutego 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

WTS Wrocław 55:35 ZKŻ Zielona Góra |29 kwietnia 2001|

II Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

ZKŻ Zielona Góra - 35
1. Andrzej Huszcza 11 (0,2,3,2,2,2)
2. Krzysztof Stojanowski 4 (2,1,1,-,0)
3. Maciej Kuciapa 6 (1,d,3,2,d,0)
4. Lee Richardson 3+1 (0,1,d,-,2*)
5. Carl Stonehewer 6 (1,1,1,-,3)
6. Rafał Kurmański 5+1 (0,2,0,1*,2)
7. Dawid Kujawa 0 (0)

WTS Wrocław - 55
9. Jacek Krzyżaniak 14 (3,3,2,3,3)
10. Robert Dados 3 (1,d,1,1,0)
11. Robert Sawina 12 (3,d,3,3,3)
12. Scott Nicholls 9+2 (2*,3,2*,1,1)
13. Sebastian Ułamek 11+1 (3,2*,2,3,1)
14. Krzysztof Słaboń 6+1 (2*,3,w,0,1)
15. Piotr Świderski ns

Wyścig po wyścigu:

1. [65,0] KRZYŻANIAK, Stojanowski, DADOS, Huszcza | 4:2 , 4:2 |

2. [64,9] SAWINA, NICHOLLS, Kuciapa, Richardson | 5:1 , 9:3 |

3. [66,8] UŁAMEK, SŁABOŃ, Stonehewer, Kurmański | 5:1 , 14:4 |

4. [65,5] NICHOLLS, Huszcza, Stojanowski, SAWINA (d) | 3:3 , 17:7 |

5. [65,9] SŁABOŃ, UŁAMEK, Richardson, Kuciapa (d) | 5:1 , 22:8 |

6. [65,3] KRZYŻANIAK, Kurmański, Stonehewer, DADOS (d) | 3:3 , 25:11 |

7. [65,8] Huszcza, UŁAMEK, Stojanowski, SŁABOŃ (w) | 2:4 , 27:15 |

8. [65,7] Kuciapa, KRZYŻANIAK, DADOS, Richardson (d) | 3:3 , 30:18 |

9. [65,3] SAWINA, NICHOLLS, Stonehewer, Kurmański | 5:1 , 35:19 |

10. [66,1] UŁAMEK, Huszcza, DADOS, Kujawa | 4:2 , 39:21 |

11. [65,5] SAWINA, Kuciapa, Kurmański, SŁABOŃ | 3:3 , 42:24 |

12. [66,0] KRZYŻANIAK, Huszcza, NICHOLLS, Kuciapa (d) | 4:2 , 46:26 |

13. [66,2] Stonehewer, Richardson, SŁABOŃ, DADOS | 1:5 , 47:31 |

14. [66,0] SAWINA, Kurmański, NICHOLLS, Stojanowski | 4:2 , 51:33 |

15. [66,3] KRZYŻANIAK, Huszcza, UŁAMEK, Kuciapa | 4:2 , 55:35 |

Najlepszy Czas Dnia - 64,9s |Robert Sawina w II wyścigu|
Sędziował: Józef Piekarski (Toruń)

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS