Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

POLONIA Bydgoszcz 48:42 WTS Wrocław |2 października 2001|

XVIII Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Bydgoszcz

WTS Wrocław - 42
1. Sebastian Ułamek 6 (3,1,1,0,1)
2. Jacek Krzyżaniak 1+1 (u,0,0,-,1*)
3. Robert Sawina 12 (1,2,2,3,1,3)
4. Robert Dados 5+2 (3,1*,1*,-,0)
5. Greg Hancock 15+1 (3,3,1,3,3,2*)
6. Krzysztof Słaboń 0 (0,0,0,-,-)
7. Andrzej Zieja 3 (1,2)

POLONIA Bydgoszcz - 48
9. Tomasz Gollob 10 (2,2,3,2,1)
10. Przemysław Tajchert 1 (1,-,0,-,-)
11. Mark Loram 12+1 (2,3,2*,2,3)
12. Jason Lyons 7+2 (0,2*,3,0,2*)
13. Piotr Protasiewicz 9+1 (2,3,3,1*,d)
14. Łukasz Stanisławski 1+1 (1*,0,-,0,0)
15. Michał Robacki 8+2 (1*,2*,2,3)

Wyścig po wyścigu:

1. [63,06] UŁAMEK, Gollob, Tajchert, KRZYŻANIAK (u) | 3:3 , 3:3 |

2. [63,63] DADOS, Loram, SAWINA, Lyons | 2:4 , 5:7 |

3. [63,25] HANCOCK, Protasiewicz, Stanisławski, SŁABOŃ | 3:3 , 8:10 |

4. [63,35] Loram, Lyons, UŁAMEK, KRZYŻANIAK | 5:1 , 13:11 |

5. [63,25] Protasiewicz, SAWINA, DADOS, Stanisławski | 3:3 , 16:14 |

6. [64,31] HANCOCK, Gollob, Robacki, SŁABOŃ | 3:3 , 19:17 |

7. [64,15] Protasiewicz, Robacki, UŁAMEK, KRZYŻANIAK | 5:1 , 24:18 |

8. [63,82] Gollob, SAWINA, DADOS, Tajchert | 3:3 , 27:21 |

9. [64,31] Lyons, Loram, HANCOCK, SŁABOŃ | 5:1 , 32:22 |

10. [64,87] HANCOCK, Robacki, Protasiewicz, UŁAMEK | 3:3 , 35:25 |

11. [64,44] SAWINA, Loram, ZIEJA, Stanisławski | 2:4 , 37:29 |

12. [64,65] HANCOCK, Gollob, SAWINA, Lyons | 2:4 , 39:33 |

13. [64,55] Robacki, ZIEJA, KRZYŻANIAK, Stanisławski | 3:3 , 42:36 |

14. [65,06] Loram, Lyons, UŁAMEK, DADOS | 5:1 , 47:37 |

15. [65,15] SAWINA, HANCOCK, Gollob, Protasiewicz (d) | 1:5 , 48:42 |

Najlepszy Czas Dnia - 63,06s |Sebastian Ułamek w I wyścigu|
Sędziował: Maciej Spychała (Opole)

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS