Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 Lutego 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

WTS Wrocław 45:45 POLONIA Bydgoszcz |2 kwietnia 2000|

I Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

POLONIA Bydgoszcz - 45
1. Tomasz Gollob 14+1 (3,3,3,3,2*)
2. Henrik Gustafsson 9+2 (2*,1,2*,3,1)
3. Piotr Protasiewicz 12 (2,2,3,2,3)
4. Przemysław Tajchert 3+1 (1*,1,0,0,1)
5. Joe Screen 6 (2,1,2,1,0)
6. Michał Robacki 0 (0,0,-,-,0)
7. Łukasz Stanisławski 1 (1,0)

WTS Wrocław - 45
9. Greg Hancock 8+2 (0,2*,1*,2,3)
10. Jacek Krzyżaniak 8 (1,3,2,2,0)
11. Robert Sawina 12 (3,2,3,3,1)
12. Dariusz Śledź 0 (0,0,u,-)
13. Brian Andersen 7+2 (1,3,0,1*,2*)
14. Mariusz Węgrzyk 8 (3,u,1,1,3)
15. Andrzej Zieja 2+1 (0,2*)

Wyścig po wyścigu:

1. [67,5] Gollob, Gustafsson, KRZYŻANIAK, HANCOCK | 1:5 , 1:5 |

2. [67,0] SAWINA, Protasiewicz, Tajchert, ŚLEDŹ | 3:3 , 4:8 |

3. [67,1] WĘGRZYK, Screen, ANDERSEN, Robacki | 4:2 , 8:10 |

4. [69,9] Gollob, SAWINA, Gustafsson, ŚLEDŹ | 2:4 , 10:14 |

5. [68,5] ANDERSEN, Protasiewicz, Tajchert, WĘGRZYK (u) | 3:3 , 13:17 |

6. [68,4] KRZYŻANIAK, HANCOCK, Screen, Robacki | 5:1 , 18:18 |

7. [67,5] Gollob, Gustafsson, WĘGRZYK, ANDERSEN | 1:5 , 19:23 |

8. [67,5] Protasiewicz, KRZYŻANIAK, HANCOCK, Tajchert | 3:3 , 22:26 |

9. [68,5] SAWINA, Screen, Stanisławski, ŚLEDŹ (u) | 3:3 , 25:29 |

10. [68,2] Gollob, KRZYŻANIAK, ANDERSEN, Tajchert | 3:3 , 28:32 |

11. [67,8] SAWINA, Protasiewicz, WĘGRZYK, Stanisławski | 4:2 , 32:34 |

12. [68,2] Gustafsson, HANCOCK, Screen, ZIEJA | 2:4 , 34:38 |

13. [69,8] WĘGRZYK, ZIEJA, Tajchert, Robacki | 5:1 , 39:39 |

14. [69,0] HANCOCK, ANDERSEN, Gustafsson, Screen | 5:1 , 44:40 |

15. [68,0] Protasiewicz, Gollob, SAWINA, KRZYŻANIAK | 1:5 , 45:45 |

Najlepszy Czas Dnia - 67,0s |Robert Sawina w II wyścigu|
Sędziował: Marek Wojaczek (Rybnik)

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 2 | XHTML | CSS | RSS