Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 16 Grudnia 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

SPARTA Wrocław 59:31 KKŻ Krosno |29 kwietnia 1990|

IV Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo II Ligi - Wrocław

KKŻ Krosno - 31
1. Bogdan Ciupak 8 (2,2,2,1,1,0)
2. Roman Feld 1 (0,0,-,1,-)
3. Andrzej Surowiec 14 (3,2,3,3,2,1)
4. Piotr Gancarz 1+1 (0,1*,0,d,0)
5. Roman Lubera 0 (0,-,0,-,-)
6. Jarosław Loman 3+1 (1,1*,-,1,-)
7. Andrzej Sokołowski 4+1 (2,1,1*)
8. Joachim Piechaczek 0 (t,0)

SPARTA Wrocław - 59
9. Zdenek Tesar 11 (3,3,2,d,3)
10. Krzysztof Jankowski 1 (1,0,-,-,0)
11. Jan Holub 12+2 (1*,3,2*,3,3)
12. Grzegorz Malinowski 9+1 (2,-,3,2,2*)
13. Henryk Piekarski 15 (3,3,3,3,3)
14. Waldemar Szuba 4+2 (2*,0,-,2*,-)
15. Marek Glinka 2+1 (1,1*)
16. Jacek Rykier 5+2 (1,2*,2*)

Wyścig po wyścigu:

1. [71,2] TESAR, Ciupak, JANKOWSKI, Feld | 4:2 , 4:2 |

2. [71,6] Surowiec, MALINOWSKI, HOLUB, Gancarz | 3:3 , 7:5 |

3. [73,2] PIEKARSKI, SZUBA, Loman, Lubera | 5:1 , 12:6 |

4. [72,0] HOLUB, Ciupak, GLINKA, Feld | 4:2 , 16:8 |

5. [72,4] PIEKARSKI, Surowiec, Gancarz, SZUBA | 3:3 , 19:11 |

6. [72,4] TESAR, Sokołowski, Loman, JANKOWSKI | 3:3 , 22:14 |

7. [74,4] PIEKARSKI, Ciupak, RYKIER, Piechaczek (t) | 4:2 , 26:16 |

8. [70,6] Surowiec, TESAR, GLINKA, Gancarz | 3:3 , 29:19 |

9. [73,0] MALINOWSKI, HOLUB, Sokołowski, Lubera | 5:1 , 34:20 |

10. [73,4] PIEKARSKI, RYKIER, Ciupak, Gancarz (d) | 5:1 , 39:21 |

11. [74,0] Surowiec, MALINOWSKI, Loman, TESAR (d) | 2:4 , 41:25 |

12. [74,2] HOLUB, SZUBA, Feld, Piechaczek | 5:1 , 46:26 |

13. [74,0] PIEKARSKI, Surowiec, Sokołowski, JANKOWSKI | 3:3 , 49:29 |

14. [73,4] HOLUB, RYKIER, Ciupak, Gancarz | 5:1 , 54:30 |

15. [74,0] TESAR, MALINOWSKI, Surowiec, Ciupak | 5:1 , 59:31 |

Najlepszy Czas Dnia - 70,6s |Andrzej Surowiec w VIII wyścigu|
Sędziował: Marek Wojaczek (Rybnik)

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS