Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 Lutego 2019r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

SPARTA Wrocław 41:46 GKM Grudziądz |20 września 1981|

XIV Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo II Ligi - Wrocław

GKM Grudziądz - 46
1. Lech Kędziora 12+1 (2,2,3,3,2*)
2. Wiesław Grabarz 5+3 (1*,1*,1,1,1*)
3. Jan Szydlik 10 (w,3,3,1*,3)
4. Roman Kościecha 6+1 (1,-,-,2*,3)
5. Krzysztof Rapczyński 8 (3,2,3,u,-)
6. Jerzy Budzeń 0 (w,0,-,-,-)
7. Grzegorz Podolski 1 (1,d)
8. Wiesław Ośkiewicz 4 (w,2,w,2)

SPARTA Wrocław - 41
9. Henryk Jasek 14 (3,3,2,3,3)
10. Roman Wielemborek 1 (0,1,0,u,-)
11. Henryk Piekarski 6 (3,3,u,-,-)
12. Henryk Fiedor 4+1 (2*,0,2,0,0)
13. Piotr Strugała 5 (w,w,2,1,2)
14. Krzysztof Zabawa 5+1 (-,2,0,2*,1)
15. Henryk Zieja 3 (2,1)
16. Bogdan Jąder 3 (3,0)

Wyścig po wyścigu:

1. [75,4] JASEK, Kędziora, Grabarz, WIELEMBOREK | 3:3 , 3:3 |

2. [75,2] PIEKARSKI, FIEDOR, Kościecha, Szydlik (w) | 5:1 , 8:4 |

3. [78,0] Rapczyński, ZIEJA, STRUGAŁA (w), Budzeń (w) | 2:3 , 10:7 |

4. [76,0] PIEKARSKI, Kędziora, Grabarz, FIEDOR | 3:3 , 13:10 |

5. [76,0] Szydlik, ZABAWA, STRUGAŁA (w), Ośkiewicz (w) | 2:3 , 15:13 |

6. [75,6] JASEK, Rapczyński, WIELEMBOREK, Budzeń | 4:2 , 19:15 |

7. [76,0] Kędziora, STRUGAŁA, Grabarz, ZABAWA | 2:4 , 21:19 |

8. [75,6] Szydlik, JASEK, Podolski, WIELEMBOREK | 2:4 , 23:23 |

9. [76,2] Rapczyński, FIEDOR, PIEKARSKI (u), Podolski (d) | 2:3 , 25:26 |

10. [75,4] Kędziora, Kościecha, STRUGAŁA, WIELEMBOREK (u) | 1:5 , 26:31 |

11. [75,4] JASEK, Ośkiewicz, Szydlik, FIEDOR | 3:3 , 29:34 |

12. [77,8] JĄDER, ZABAWA, Grabarz, Rapczyński (u) | 5:1 , 34:35 |

13. [76,2] Szydlik, STRUGAŁA, ZIEJA, Ośkiewicz (w) | 3:3 , 37:38 |

14. [76,2] Kościecha, Kędziora, ZABAWA, JĄDER | 1:5 , 38:43 |

15. [76,0] JASEK, Ośkiewicz, Grabarz, FIEDOR | 3:3 , 41:46 |

Najlepszy Czas Dnia - 75,2s |Henryk Piekarski w II wyścigu|
Sędziował: Władysław Frank

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS