Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Piątek, 27 Listopada 2020r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

SPARTA Wrocław 43:53 WŁÓKNIARZ Częstochowa |23.05.1976r.|

?? Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

WŁÓKNIARZ Częstochowa - 53
1. Marek Cieślak 12 (3,w,3,3,3)
2. Jerzy Kowalczyk 7+1 (0,1,3,2*,1)
3. Andrzej Jurczyński 12 (3,3,3,u,3)
4. Włodzimierz Tomaszewski 0 (u,0,-,-)
5. Czesław Goszczyński 11 (3,3,2,3,w)
6. Marek Nabiałek 1 (0,-,-,1,-)
7. Zenon Urbaniec 10 (3,1,3,3,0)
8. Mirosław Błaszak 0 (0,0,0)

SPARTA Wrocław - 43
9. Piotr Bruzda 11 (2,2,2,2,1*,2)
10. Bolesław Gorczyca 2+2 (1*,0,1*,d,-)
11. Ryszard Jany 13 (2,2,3,2,2)
12. Jan Chudzikowski 4+1 (1*,1,1,-,1)
13. Robert Słaboń 5+2 (2,1*,1,d,1*)
14. Zygfryd Kostka 6+2 (1*,2,-,1*,2)
15. Krzysztof Kałuża 2 (2,0)
16. Wojciech Kończyło ns

Wyścig po wyścigu:

1. [76,6] Cieślak, BRUZDA, GORCZYCA, Kowalczyk | 3:3 , 3:3 |

2. [75,8] Jurczyński, JANY, CHUDZIKOWSKI, Tomaszewski (u) | 3:3 , 6:6 |

3. [77,4] Goszczyński, SŁABOŃ, KOSTKA, Nabiałek | 3:3, 9:9 |

4. [78,0] Urbaniec, KAŁUŻA, Kowalczyk, GORCZYCA | 2:4 , 11:13 |

5. [78,2] Jurczyński, KOSTKA, SŁABOŃ, Tomaszewski | 3:3 , 14:16 |

6. [78,2] Kowalczyk, JANY, CHUDZIKOWSKI, Cieślak (w) | 3:3 , 17:19 |

7. [77,8] Goszczyński, BRUZDA, GORCZYCA, Błaszak | 3:3 , 20:22 |

8. [77,8] Cieślak, Kowalczyk, SŁABOŃ, KOSTKA | 1:5 , 21:27 |

9. [78,2] JANY, Goszczyński, CHUDZIKOWSKI, Błaszak | 4:2 , 25:29 |

10. [77,4] Jurczyński, BRUZDA, Urbaniec, GORCZYCA (d) | 2:4 , 27:33 |

11. [77,6] Cieślak, BRUZDA, KOSTKA, Błaszak | 3:3, 30:36 |

12. [78,8] Goszczyński, JANY, Kowalczyk, SŁABOŃ (d) | 2:4 , 32:40 |

13. [76,8] Urbaniec, KOSTKA, BRUZDA, Jurczyński (u) | 3:3 , 35:43 |

14. [78,8] Urbaniec, JANY, Nabiałek, KAŁUŻA | 2:4 , 37:47 |

15. [78,8] Jurczyński, BRUZDA, CHUDZIKOWSKI, Goszczyński (w) | 3:3 , 40:50 |

16. [78,0] Cieślak, JANY, SŁABOŃ, Urbaniec | 3:3 , 43:53 |

Najlepszy Czas Dnia - 75,8s |Andrzej Jurczyński w II wyścigu|
Sędziował: Stanisław Kłoska

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS