Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Piątek, 27 Listopada 2020r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

SPARTA Wrocław 63:31 STAL Toruń |27 czerwca 1976|

?? Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Wrocław

STAL Toruń - 31
1. Janusz Plewiński 4 (0,0,2,1,1,u)
2. Jan Moskowicz 5+1 (1,1*,2,0,1)
3. Jan Ząbik 4 (1,0,0,2,1)
4. Krzysztof Kwiatkowski 2 (0,-,-,0,2)
5. Jerzy Kniaź 6+1 (1*,1,1,w,3)
6. Bogdan Krzyżaniak 2 (2,0,-,-,-)
7. Roman Kościecha 2 (2,0)
8. Kazimierz Araszewicz 6 (3,3,u,w)

SPARTA Wrocław - 63
9. Zygmunt Słowiński 12+2 (2*,2*,3,3,2)
10. Robert Słaboń 13+1 (3,3,3,2*,2)
11. Piotr Bruzda 8 (3,3,0,2,u)
12. Bolesław Gorczyca 8+1 (2*,1,2,3,0)
13. Jan Chudzikowski 13+1 (3,1*,3,3,3)
14. Henryk Jasek 3+1 (0,2*,1)
15. Ryszard Jany 6 (0,2,1,3)
16. Wojciech Kończyło ns

Wyścig po wyścigu:

1. [76,8] SŁABOŃ, SŁOWIŃSKI, Moskowicz, Plewiński | 5:1, 5:1 |

2. [77,0] BRUZDA, GORCZYCA, Ząbik, Kwiatkowski | 5:1 , 10:2 |

3. [78,0] CHUDZIKOWSKI, Krzyżaniak, Kniaź, JASEK | 3:3, 13:5 |

4. [77,4] SŁABOŃ, Kosciecha, Moskowicz, JANY | 3:3 , 16:8 |

5. [77,2] Araszewicz, JANY, CHUDZIKOWSKI, Ząbik | 3:3 , 19:11 |

6. [77,8] BRUZDA, Moskowicz, GORCZYCA, Plewiński | 4:2 , 23:13 |

7. [78,2] SŁABOŃ, SŁOWIŃSKI, Kniaź, Krzyżaniak | 5:1 , 28:14 |

8. [78,2] CHUDZIKOWSKI, Plewinski, JANY, Moskowicz | 4:2 , 32:16 |

9. [78,0] Araszewicz, GORCZYCA, Kniaz, BRUZDA | 2:4 , 34:20 |

10. [78,4] SŁOWIŃSKI, SŁABOŃ, Plewiński, Ząbik | 5:1 , 39:21 |

11. [78,4] SŁOWIŃSKI, JASEK, Plewiński, Kwiatkowski | 5:1 , 44:22 |

12. [78,0] CHUDZIKOWSKI, BRUZDA, Moskowicz, Kniaź (w) | 5:1 , 49:23 |

13. [78,0] GORCZYCA, Ząbik, JASEK, Kościecha | 4:2 , 53:25 |

14. [79,4] JANY, Kwiatkowski, BRUZDA (u), Araszewicz (u) | 3:2 , 56:27 |

15. [78,2] Kniaź, SŁOWIŃSKI, Ząbik, GORCZYCA | 2:4 , 58:31 |

16. [79,0] CHUDZIKOWSKI, SŁABOŃ (u)*, Plewiński (u), Araszewicz (w) | 5:0 , 63:31 |

Najlepszy Czas Dnia - 76,8s |Robert Słaboń w I wyścigu|
Sędziował: W. Kaba

* Robert Słaboń w wyścigu 16 zaliczył upadek. Ponieważ winny całemu zajściu był żużlowiec Stali Toruń, miejscowemu zawodnikowi sędzia zaliczył w tej gonitwie 2 punkty.

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 1 | XHTML | CSS | RSS