Sparta Wrocław - najdokładniejsza historia wrocławskiego sportu żużlowego Sparta Wrocław - Archiwa PrasoweWspomnienia byłych żużlowców wrocławskiego klubuLista żużlowców którzy startowali w barwach WrocławiaSukcesy wrocławskiego zespołuPodziel się swoimi uwagami i opiniami

Dzisiaj jest Piątek, 27 Listopada 2020r.
Linia | WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH | WSPOMNIENIA | GALERIE ZDJĘĆ | HISTORIA WYSTĘPÓW | ZASŁUŻENI |

Linia

KOLEJARZ Opole 54:41 SPARTA Wrocław |11 kwietnia 1976|

?? Runda Rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi - Opole

SPARTA Wrocław - 41
1. Piotr Bruzda 10+1 (1,1*,3,1,1,3)
2. Krzysztof Kałuża 0 (0,0,-,-,-)
3. Ryszard Jany 9 (2,1,-,2,2,2)
4. Zygfryd Kostka 1 (u,u,1,-,-)
5. Zygmunt Słowiński 6+1 (2*,1,2,d,u)
6. Bolesław Gorczyca 6 (3,3,w,-,-)
7. Stanisław Nowak 1 (1,u,0)
8. Robert Słaboń 8 (2,2,3,1)

KOLEJARZ Opole - 54
9. Jerzy Szczakiel 13+1 (2*,2,3,3,3)
10. Norbert Ciomber 5+1 (3,2*,ns,d,d)
11. Franciszek Stach 6 (3,3,-,-,-)
12. Joachim Hyla 2 (1,-,-,1,u)
13. Konrad Libor 9+1 (1,2*,1,3,2)
14. Marian Witelus 10+1 (0,3,2,2*,3)
15. Leonard Raba 9 (3,3,1,2)
16. Ryszard Rogula 0 (d,w,d)

Wyścig po wyścigu:

1. [xx,x] Ciomber, Szczakiel, BRUZDA, KAŁUŻA | 5:1 , 5:1 |

2. [xx,x] Stach, JANY, Hyla, KOSTKA (u) | 4:2 , 9:3 |

3. [78,1] GORCZYCA, SŁOWIŃSKI, Libor, Witelus | 1:5, 10:8 |

4. [xx,x] Raba, Ciomber, NOWAK, KAŁUŻA | 5:1 , 15:9 |

5. [78,1] Witelus, Libor, JANY, KOSTKA (u) | 5:1 , 20:10 |

6. [69,0] Stach, SŁABOŃ, BRUZDA, Rogula (d) | 3:3 , 23:13 |

7. [67,3] GORCZYCA, Szczakiel, SŁOWIŃSKI, Ciomber (ns) | 2:4 , 25:17 |

8. [69,0] BRUZDA, Witelus, Libor, JANY | 3:3 , 28:20 |

9. [69,5] Raba, SŁOWIŃSKI, Rogula (w), GORCZYCA (w) | 3:2 , 31:22 |

10. [xx,x] Szczakiel, JANY, KOSTKA, Ciomber (d) | 3:3 , 34:25 |

11. [69,8] Szczakiel, Witelus, BRUZDA, NOWAK (u) | 5:1, 39:26 |

12. [69,5] Libor, SŁABOŃ, Raba, SŁOWIŃSKI (d) | 4:2 , 43:28 |

13. [69,7] Witelus, JANY, Hyla, NOWAK | 4:2 , 47:30 |

14. [69,7] SŁABOŃ, Raba, BRUZDA, Rogula (d) | 2:4 , 49:34 |

15. [70,1] Szczakiel, JANY, SŁOWIŃSKI (u), Hyla (u) | 3:3 , 52:37 |

16. [xx,x] BRUZDA, Libor, SŁABOŃ, Ciomber (d) | 2:4 , 54:41 |

Najlepszy Czas Dnia - 67,3s |Bolesław Gorczyca w VII wyścigu|
Sędziowała: Irena Nadolna

<< Powrót

| Dziękuję | Regulamin | Wyróżnienia | Kontakt | Copyright © 2005 - 2013 Michał Madeła | Osób online: 2 | XHTML | CSS | RSS